Застосування спеціальних заходів щодо імпорту в Україну легкових автомобілів незалежно від країни походження та експорту

За результатами проведення спеціального розслідування щодо імпорту в Україну легкових автомобілів незалежно від країни походження та експорту Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі дійшла висновку, що захист національних інтересів України потребує застосування спеціальних заходів, які сприятимуть збереженню вітчизняної автомобільної промисловості.

Застосування спеціальних заходів, як вимушений інструмент, позитивно вплине на фінансово-господарське становище національного товаровиробника, надасть йому можливість полегшити процес економічного пристосування до умов конкуренції та призведе до усунення впливу диспропорцій у торгівлі, що виникли внаслідок умов імпорту в Україну автомобільної продукції.

Дія спеціальних заходів сприятиме відновленню обсягів виробництва та продажів автотранспортних засобів власного виробництва, позитивно вплине на збереження та поновлення  робочих місць з урахуванням суміжних галузей виробництва. 

Національні виробники легкових автомобілів знаходяться у різних регіонах України та є бюджетоутворюючими підприємствами, які значною мірою впливають на зайнятість населення Закарпатської, Черкаської, Полтавської та Запорізької областей, а тому, підтримка їх діяльності сприятиме розвитку соціальної сфери та підвищенню надходжень до бюджетів усіх рівнів.

Такі кроки зроблять автомобілебудування в Україні інвестиційно привабливим для бізнесу, який ставить за мету саме виробництво автотранспортних засобів в Україні. В умовах відновлення економіки України від наслідків фінансово-економічної кризи підтримка вітчизняної галузі автомобілебудування, є одним із пріоритетних завдань, реалізація якого сприятиме структурній перебудові економіки, приросту інвестицій та стимулюватиме економічне зростання.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json