Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Уряд призначив нових заступників Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
24.07.2020 | 11:42 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.

22 липня на черговому засіданні Уряд ухвалив кадрові рішення в Мінекономіки, призначивши: Юлію Свириденко - першим заступником Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України; Ірину Новікову - заступником Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Відповідні рішення вже опубліковані на сайті КМУ: https://bit.ly/3g9BI2F, https://bit.ly/3fZzbYz

До нового призначення Юлія Свириденко обіймала посаду заступниці Міністра в Мінекономіки. В її обов'язки входило формування та реалізація державної політики у сфері праці та зайнятості населення, а також в сфері  промислової та цінової політики. Має вищу економічну освіту та великий управлінський досвід. До міністерства займала керівні посади в Чернігівській обласній адміністрації.

Ірина Новікова до призначення очолювала Департамент інвестицій у міністерстві. Діяльність департаменту спрямована на формування та реалізацію державної інвестиційної політики, розвиток державно-приватного партнерства та індустріальних парків. Ірина Новікова має вищу юридичну освіту, є досвідченим фахівцем у сфері інвестиційної діяльності. Останні 9 років працювала в Мінекономіки у цій галузі.

 
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2