Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

28
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Оновлено склад Наглядової ради ДП “ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ”
29.07.2020 | 13:35 | Прес-служба Мінекономіки

Заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Світлана Панаіотіді увійшла до складу Наглядової ради ДП “ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ” як представник держави. Відповідне рішення було затверджено Наказом Мінекономіки №1412 від 28.07.20.

Світлана Панаіотіді  - профільна заступниця Міністра, яка координує цілу низку напрямів, зокрема, відповідає за формування державної політики управління об’єктами державної власності, воєнно-промислової політики, публічних закупівель, конкурентної політики тощо.

«Я рада долучитись до команди в складі Наглядової ради. Ми готові разом із командою Прозорро.продажі та ФДМУ і надалі втілювати зміни, які важливі для нашої країни. Запуск прозорого ринку оренди державного та комунального майна – один із пріоритетів на сьогоднішній день».

Довідково

Державне підприємство “ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ” засноване відповідно до Наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 20 березня 2018 року N 374,  є електронною торговою системою, мета роботи якого, прозора, швидка та ефективна реалізація державного майна, а також запобігання корупції, завдяки громадському контролю та розширенню кола покупців. Наглядова рада Державного підприємства “ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ” є органом управління підприємством, та виконує покладені на неї обов'язки відповідно до Статуту.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json