Ігор Петрашко та Посол Держави Катар обговорили перспективи розвитку двосторонньої співпраці

«Минулого року досягнуто найвищого обсягу двосторонньої торгівлі в історії дипломатичних відносин України та Катару. Незважаючи на карантинні заходи та обмеження, Україна залишається надійним торговим партнером. Ми розуміємо важливість забезпечення продовольчої безпеки у світі, тож зацікавлені в активізації співпраці в цьому напрямі. Зокрема, Україна докладає всіх зусиль, щоб гарантувати безперебійне постачання продовольства на зовнішні ринки», - зазначив Міністр Ігор Петрашко.

Аграрний сектор України має значний потенціал у виробництві продуктів харчування та інших продуктів, що є перспективним напрямом для залучення внутрішніх та іноземних інвестицій. Розвиток інвестиційного співробітництва, який враховував би інтереси та вигоди обох країн, може надати додатковий поштовх торговельно-економічному співробітництву в аграрному секторі між Україною і Катаром.

Україна розглядає Катар як перспективний ринок для збільшення поставок сільськогосподарської продукції. Сторони відмітили, що перспективним є розширення асортименту української продукції з урахуванням специфіки Держави Катар та дотриманням місцевих стандартів на продукцію. Зокрема, йдеться про нарощування експорту зернових культур, продукції птахівництва, олії.

Довідково:

У 2020 році товарообіг між Україною та Державою Катар склав $139,16 млн, що на 69,2% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Експорт українських товарів склав $131,61 млн, що на 75,7% більше ніж у 2019 році.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json