Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

14
Серпня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
На ProZorro.Продажі можна позмагатися за ранкову пробіжку із головним економічним радником Прем’єр-міністра - Іваном Міклошем
15.06.2017 | 15:31 | Прес-служба Мінекономрозвитку

ProZorro.Продажі пропонують новий благодійний лот - ранкову пробіжку із кращим реформатором Світового банку, словацьким архітектором реформ, Співголовою стратегічної групи радників прем'єр-міністра України Іваном Міклошем.

ProZorro.Продажі та Фонд Св. Луки (Войно-Ясенецького) продовжують проводити серію благодійних аукціонів, де продають лоти з відомими людьми, урядовцями та реформаторами. Цього місяця також можна придбати похід в театр із заступницею міністра енергетики та вугільної промисловості Наталею Бойко, прогулянку дахами Львова із Іриною Озимок - керівником Програми місцевого економічного розвитку Western NIS Enterprise Fund, сніданок із заступницею міністра МВС Анастасією Дєєвою.

Керівник проекту Олексій Соболев: “Благодійні аукціони на ProZorro.Продажі - це ініціатива допомогти Фонду Святого Луки та показати, що реформи роблять люди і з ними можна познайомитись завдяки іншій реформі, нашій - продажу державного майна через електронні аукціони”.

“ProZorro.Продажі – це значний крок України на шляху реформ. Ми в Стратегічній групі радників підтримаємо запуск малої приватизації через цю платформу. Тому я із задоволенням беру участь в благодійному аукціоні. Кожен може спробувати і зрозуміти наскільки це просто і зручно”, - говорить Іван Міклош.

Придбати лот може кожен бажаючий, за допомогою системи електронних аукціонів продажу державного майна ProZorro.Продажі . Отримані кошти будуть передані до Інституту нейрохірургії на апарати для штучної вентиляції легень. Ціна одного такого апарату близько 400 тис грн.

 Нагадаємо, ProZorro.Продажі - спільний проект Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Transparency International Україна та Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. 13 червня, в місті Хайдерабад (Індія) переміг у фіналі конкурсу антикорупційних стартапів CitiT4IChallenge та став одним із кращих стартапів світу.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json