Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

28
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
зустріч-Латвія
Оборонно-промисловий комплекс за стандартами НАТО: співпраця із ЄС та американськими оборонними підприємствами
06.08.2020 | 17:35 | Прес-служба Мінекономіки

Сьогодні заступниця Міністра Світлана Панаіотіді провела зустріч із радником Посольства Латвійської Республіки в Україні Іреною Путниня, офіційним представником американської компанії «Vairog U.S.» в ЄС Друвісом Клейнсом та Почесним консулом Латвійської Республіки в м. Запоріжжя Юрієм Підгорним.

Важливо, що захід відбувся за участю представників Державного підприємства «Укрінмаш», які наразі активно шукають нові можливості для реалізації власної продукції та виходу на новий рівень міжнародного співробітництва.

У ході зустрічі обговорено існуючі пропозиції компанії «Vairog U.S.», які доцільно розглядати вже зараз, а також окреслені варіанти можливих фінансових і технічних інвестицій у спільне виробництво в Україні продукції певної номенклатури.

Учасники окреслили подальші практичні кроки, які в перспективі забезпечать ефективну співпрацю вітчизняних профільних підприємств з компанією «Vairog U.S.».

«Ми вдячні Латвії за постійну підтримку європейської та євроатлантичної інтеграції України! Розгортання підприємствами вітчизняного оборонно-промислового комплексу спільного виробництва окремих виробів за стандартами НАТО сприятиме ефективному виконанню заходів його реформування та досягненню критеріїв, необхідних для набуття Україною членства в Організації Північноатлантичного договору» – зазначила Світлана Панаіотіді.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json