Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

14
Серпня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Мінекономрозвитку продовжує роботу над реформою ОПК разом з НАТО
14.06.2017 | 13:27 | Прес-служба Мінекономрозвитку

Сьогодні, 14 червня, відбувся семінар з реформування оборонно-промислового комплексу (ОПК) України, у якому взяв участь заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрій Бровченко.

У березні 2017 року після п’ятирічної перерви відновилися засідання Спільної робочої групи Україна - НАТО з питань економічної безпеки, на якому були напрацьовані шляхи подальшої співпраці.  Одним з них став сьогоднішній семінар.

“У травні Урядом прийняв Державну програму реформування та розвитку ОПК до 2021 року. Вперше за останні роки Україна має план дій, що поєднав у собі інституційні перетворення і розвиток підприємств. Ми вже реалізували багато ініціатив, включаючи запровадження стратегічного планування, успішні законодавчі ініціативи, працюючу програму імпортозаміщення та істотне удосконалення системи державного експортного контролю. Країни НАТО залишаються для нас орієнтиром у реформі, а розширення взаємовигідної кооперації з НАТО у сфері озброєнь - одним із пріоритетів”, - зазначив Юрій Бровченко у своєму виступі.  

Семінар організували Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Міністерство оборони України, Державний концерн “Укроборонпром” та представництво НАТО в Україні.

 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json