Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Україна підтвердила проведення консультації з РФ в рамках СОТ
29.05.2017 | 17:48 | Прес-служба Мінекономрозвитку.

19 травня 2017 року  Україною отримано офіційну вимогу від Росії на проведення консультацій в рамках механізму врегулювання суперечок СОТ у зв’язку із, як заявлено Російською Федерацією, «сталою практикою торговельних обмежень».

29 травня 2017 року Україна прийняла запит про готовність у проведенні зазначених консультацій, діючи у відповідності із нормами, принципами та зобов’язаннями, взятими нею при вступі до СОТ.

Російська Федерація застосовує практику постійних обмежень законних прав та інтересів України, зокрема продовжуючи введення цілеспрямованої торгівельної агресії проти України. Вимога Росії про проведення консультацій в рамках СОТ - є черговим кроком економічного, торгового та правового тиску на Україну.

З метою забезпечення захисту прав та інтересів України, Мінекономрозвитку України разом з іншими заінтересованими державними органами уважно аналізує та опрацьовує вимогу Російської Федерації, а також заходи, що оскаржуються в ній.

 

Довідково

Протягом останніх двох років Україна оскаржила в СОТ неправомірність запровадження РФ обмежень на імпорт залізничного рухомого складу, стрілочних переводів та іншого залізничного обладнання походженням з України, а також у зв’язку з обмеженням транзиту з території України через територію Російської Федерації у треті країни.

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2