Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
11.11.2021
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Підкажіть, будь ласка, в який строк можна розпочати переговорну процедуру після того, як двічі не відбулись відкриті торги? (Минуло два місяці) Дякую
Відповідь
11.11.2021
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Управлінням за 2020 рік проведено спрощених 17 закупівель та опубліковано 25 звітів про укладений договір ,закупівлі без електронної системи. В 2021 році проведено спрощених 11 закупівель та опубліковано26 звітів про укладений договір про закупівлю без використання електронної системи . Як правильно Замовнику призначити декілька уповноважених осіб за конкретними процедурами закупівель ( предмет договору) чи по виду закупівлі (спрощена і відкриті торги) ? Яка відповідальність на Замовника при відсутності доплати бухгалтеру, який є уповноваженою особою?
Відповідь
11.11.2021
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Підкажіть, будь ласка, в який строк можна розпочати переговорну процедуру після того, як двічі не відбулись відкриті торги? (Минуло два місяці з останніх торгів) Дякую
Відповідь
11.11.2021
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Доброго дня! У відповідності з визначенням у ЗУ «Про публічні закупівлі» уповноважена особа відповідає за організацію та проведення процедур закупівель/спрощених закупівель. Звіт про договір, укладений без застосування ЕСЗ, процедурою в розумінні Закону не вважається. У зв’язку з ліквідацією тендерного комітету та призначенням уповноважених осіб виникають наступні запитання: 1. Чи може змовник визначити окрему уповноважену особу, відповідальну за організацію та проведення закупівель, що здійснюються відповідно до частини третьої статті 3? Чи все ж таки цією функцією можна додатково обтяжити тільки УО, яка відповідальна за проведення процедур закупівель/спрощених закупівель? 2. Чи може замовник призначити відповідального за проведення та організацію закупівель, що здійснюються відповідно до частини третьої статті 3, не визначаючи/призначаючи дану особу уповноваженою особою у розумінні Закону?
Відповідь
11.11.2021
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Пунктом 4 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) установлено, що до 01.01.2022 замовник може утворювати тендерний комітет (комітети) для організації та проведення процедур закупівель. Замовник має право визначити уповноважену особу (осіб) та тендерний комітет (комітети), за умови що кожен із них буде відповідальним за організацію та проведення конкретних процедур закупівель. Тобто Законом передбачено, що замовник до 01.01.2022 може утворювати тендерний комітет (комітети) та має право визначити тендерний комітет (комітети) відповідальним за організацію та проведення конкретних процедур закупівель, проте Законом не передбачено, що з 01.01.2022 тендерний комітет (комітети) не може організовувати та проводити процедури закупівлі. З чого можна зробити висновок, що тендерний комітет (комітети) може функціонувати, організовувати та проводити процедури закупівлі. Враховуючи викладене вище просимо надати роз’яснення щодо наступних питань: 1. чи може тендерний комітет (комітети) функціонувати, організовувати та проводити процедури закупівлі з 01.01.2022? 2. якщо ні, якою нормою Закону це передбачено? 3. якщо так, то чи може змінюватися склад та функції тендерного комітету (комітетів) з 01.01.2022?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json