Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
03.10.2021
Запитання      Тема: Інше
До якої дати приймаються клопотання і документи на отримання субвенції згідно Постанови 883 від 11.08.2021 року?
Відповідь
01.10.2021
Запитання      Тема: Інше
КНП "ДТМО" КМР не підпадає до переліку закладів охорони здоров"я, визначених для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, але надає допомогу і лікує хворих дітей. Більш того, за квітень-травень 2021 р. отримало кошти від НСЗУ по наданому пакету № 43 за лікування хворих дітей на COVID-19. На підставі Закону України № 1599 «Про внесення змін до розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення Закону України «Про публічні закупівлі» та Постанови КМУ від 22.09.2021 р. № 1012 "Деякі питання закупівлі лікарських засобів, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" виникли запитання по організації та проведенню закупівель товарів. Питання 1. Чи можна віднести підприємство до розуміння "правильного замовника", адже допомогу надає та лікує COVID-19? Питання 2. Чи правильно розумію, що лікарські засоби придбаваємо до затвердженої Постанови № 1012. Розхідні матеріали для надання медичної допомоги хворим на COVID-19 та медичні вироби для вакцинації від COVID-19 (шприци, системи, катетери аспіраційні, маски дихальні, кисень газоподібний) закуповуємо за прямими договорами. Закупівлю інших товарів, необхідних для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, таких як засоби індивідуального захисту, дезінфекційні засоби та антисептики, тести, здійснюємо в порядку, встановленому законом для спрощених закупівель? Дякую за відповідь та роз"яснення.
Відповідь
01.10.2021
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! Скажіть будь-ласка, у нас з монополістом ПАТ Дніпрогаз укладено прямий Договір про приєднання до газорозподільної системи без використання електронної системи закупівель. В Договорі була відсутня загальна сума Договору, тільки було вказано вартість послуг з видачі Технічних умов приєднання на суму 1652, 75 грн. Стосовно вартості послуг за цим Договором в п.1 Розділу 4 прописано: що вартість послуг визначається окремою додатковою угодою після погодження сторонами проекту зовнішнього газопостачання і його кошторисної частини. От ми погодили проект зовнішнього газопостачання та отримали Додаткову угоду на сумму 48 000 грн. Питання: чи можемо ми укладати додаткову угоду на суму 48000 без використання електронної системи. І чи не буде це порушенням чинного законодавства.
Відповідь
01.10.2021
Запитання      Тема: Інше
Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) визначено ознаки пов’язаних осіб, відповідно до якої пов’язаною вважається юридична особа, яка здійснює контроль над учасником процедури закупівлі або контролюється учасником процедури закупівлі, або перебуває під спільним контролем з учасником процедури закупівлі. Відповідно до пункту 7 частини 1 статті 17 Закону Замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника або відмовити в участі у переговорній процедурі закупівлі, якщо тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника. Відповідно до пункту 37 частини 1 статті 1 Закону учасник процедури закупівлі/спрощеної закупівлі - фізична особа, фізична особа - підприємець чи юридична особа - резидент або нерезидент, у тому числі об’єднання учасників, яка подала тендерну пропозицію/пропозицію або взяла участь у переговорах у разі застосування переговорної процедури закупівлі. Просимо надати роз’яснення, чи зобов’язаний Замовник відхиляти тендерну пропозицію учасника, який є юридичною особою, пов’язаною із Замовником в розумінні пункту 20 частини 1 статті 1 Закону, але не відповідає критеріям, визначеним пунктом 7 частини 1 статті 17 Закону, а саме: не пов’язаний з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника?
Відповідь
01.10.2021
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Двічі відмінені відкриті торги на закупівлю природного газу через відсутність учасників. У двох випадках в документації нічого не змінювалось, крім кількості кубів. Врахувуючи стрімке зростання ціни на природний газ я змушена була зменшувати кількість товару при цьому очікувана вартість залишалась не змінною. Чи відноситься кількість товару до технічних та якісних характеристик предмета закупівлі. Чи можна в такому випадку застосувати п. ч.2 ст 40 Закону для проведення переговорної процедури закупівлі.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json