Участь Міністерства економіки України у роботі Верховної Ради України 05 – 09 липня 2021 року
12.07.2021 | 12:24 | Управління взаємодії з органами державної влади та засобами масової інформації

Засідання комітетів Верховної Ради України

05 липня 2021

Заступник Міністра економіки України Голубицька К. І. взяла участь у засіданні комітету з питань економічного розвитку під час якого було розглянуто проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення корпоративного управління юридичних осіб, акціонером (засновником, учасником) яких є держава” (реєстраційний номер 5593, розроблений народними депутатами України Арахамією Д. Г. та ін.),  та альтернативні до нього законопроекти (реєстраційний номер 5593-1, розроблений народним депутатом України Мовчаном О. В.) та (реєстраційний номер 5593-2, розроблений народними депутатами України Железняком Я. І. та інш.) які  рекомендовано відхилити, а також проект Закону  (реєстраційний номер 5593-д, розроблений народними депутатами України Наталухою Д. А.  та інш.), який рекомендовано прийняти за основу.

Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України - Торговий представник України Качка Т. А. в рамках роботи комітету з питань економічного розвитку взяв участь у комітетських слуханнях на тему: “Стратегічні орієнтири поглиблення торговельно-економічних відносин України з країнами Європейського Союзу в умовах дії Угоди про асоціацію”.

06 липня 2021 року

Перший заступник Міністра економіки України Гринюк В. О. взяв участь у розширеному засіданні міжфракційних депутатських об’єднань “За техногенну і екологічну безпеку в паливно-енергетичному комплексі, залізничному і трубопровідному транспорті України” та “Розвиток енергетичної та транспортної інфраструктури ‒ стратегічний вектор ефективної економіки держави”.

07 липня 2021 року

Заступник Міністра економіки України Новікова І. Ю. взяла участь у засіданні комітету з  питань інтеграції України до Європейського Союзу під час якого було розглянуто проекти Законів України:

  • “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань державного фінансового контролю в Україні” (реєстраційний номер 5022, розроблений Мінекономіки), який визначено таким, що  не суперечить Угоді про асоціацію та Керівним принципам ОЕСР щодо корпоративного управління на підприємствах державної форми власності;
  • “Про внесення доповнень до статті 18 “Прикінцеві положення” Закону України “Про управління об'єктами державної власності” (реєстраційний номер 5430, розроблений народним депутатом України Бурмічем А. П.), який визначено комітетом як такий,  що  потребує суттєвого доопрацювання в частині встановлення розміру оплати послуг членів наглядової ради відповідно до Принципів ОЕСР щодо корпоративного врядування на підприємствах державної форми власності.

08 липня 2021 року

Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України - Торговий представник України Качка Т. А. взяв участь у засіданні комітету з питань фінансової, податкової та митної політики на якому було розглянути проект Закону України “Про встановлення тарифної квоти на ввезення в Україну цукру білого” (реєстраційний номер  5673, розроблений народним депутатом України Совою О. Г.) рішення щодо якого не прийнято.