UA | EN
Експортна пропозиція іранської компанії

За інформацією Посольства Ісламської Республіки Іран в Україні, іранська компанія “Poly Resin (Полірезін), що має більше ніж 25 років досвіду, є провідним підприємством у сфері виробництва та експорту твердих поліестерових смол для виготовлення порошкових фарб, висловила готовність до співпраці з асоціаціями виробників і постачальників фарб і смол, а також з українськими підприємствами, що функціонують у даній галузі.

Щорічний обсяг виробництва згаданого підприємства сягає більше 40 тис. тонн різних видів синтетичних смол.

Детальна інформація знаходиться на сайті: http://polyresinco.com.

 

Компанія “Іран Трансфо” (“Iran Transfo”) є провідним виробником на Близькому та Середньому Сході та має багаторічний досвід у сфері виробництва трансформаторів. Компанія проектує, виробляє й поставляє різні види трансформаторів за новітніми технологіями, має 14 підприємств та заводів, де виробляється продукція, яка експортується до більше ніж 20 країн світу.

Компанія зацікавлена у пошуку ділових партнерів в Україні та готова поставляти свою продукцію українським підприємствам, що діють у галузях економіки та промисловості.

 

Промислова та науково-дослідницька група “ПрАТ “Фархіхтеган Зарнам” (Farhikhtegan Zarnam) Ісламської Республіки Іран зацікавлена у закупівлі кукурудзи за характеристиками, що додаються.

За детальним роз’ясненнями просимо звертатись до економічного відділу Посольства, контактна особа – Ходадад Джафарі Рад тел.: 044 253-85-43, 253-85-01.