UA | EN
Участь Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у роботі Верховної Ради України 19 - 23 грудня 2016 року
29.12.2016 | 09:35 | Управління взаємодії з органами державної влади та зв’язків з громадськістю

Пленарні засідання Верховної Ради України

23 грудня 2016 року Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Кубів С. І. взяв участь у “Годині запитань” до Уряду.

Засідання комітетів Верховної Ради України

21 грудня 2016 року на засіданні Комітету з питань економічної політики Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Нефьодов М. Є. доповідав стосовно таких питань:

  • Інформація про хід реалізації Закону України “Про публічні закупівлі” від 25.12.2015 №922-VIII,
  • Законодавчі пропозиції Міністерства економічного розвитку і торгівлі до Закону України “Про публічні закупівлі”,
  • Інформація щодо стану підготовки Міністерством культури України, Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Державним комітетом телебачення і радіомовлення України переліку товарів, робіт і послуг, закупівля яких необхідна для забезпечення підготовки та проведення в Україні у 2017 році пісенного конкурсу “Євробачення” у зв’язку з прийняттям Закону України “Про внесення змін до прикінцевих та перехідних положень розділу IX Закону України "Про публічні закупівлі" щодо закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для забезпечення підготовки та проведення в Україні пісенного конкурсу “Євробачення” від 17.11.2016 №1761-VIII;

також прийняв участь у розгляді проекту Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі” та деяких законів України щодо здійснення моніторингу закупівель” (реєстраційний № 4738, розроблений н. д. А. Іванчуком та ін.).

Відповідно до календарного плану проведення п’ятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання з 26 по 30 грудня 2016 року народні депутати працюватимуть у виборчих округах.