Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Діяльність / Трудова міграція / Посередництво у працевлаштуванні за кордоном / Інформація для ліцензіатів та суб'єктів господарської дільності
Підпункт 358 пункту 4 Положення про Міністерств розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
03.04.2020 | 15:51

Відповідно до статті 38 Закону України “Про зайнятість населення” та статті 7 Закону України “Про ліцензування видів господарської діяльності” господарська діяльність з посередництва у працевлаштуванні за кордоном підлягає ліцензуванню.

Мінекономіки відповідно до підпункту 358 пункту 4 Положення про Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 р. № 459 (зі змінами), здійснює ліцензування господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном та контроль за дотриманням суб’єктами господарювання відповідних ліцензійних умов.

Дані повноваження в структурі Мінекономіки покладені на відділ ліцензування з посередництва у працевлаштуванні за кордоном Управління реалізації політики зайнятості та розвиток людського капіталу.

Відділ ліцензування з посередництва у працевлаштуванні за кордоном: тел. (044) 200-23-65; e-mail: sabadash@me.gov.ua, solovych@me.gov.ua.

Відповідно до статті 1 Закону України “Про ліцензування видів господарської діяльності” ( далі – Закон) ліцензування – засіб державного регулювання провадження видів господарської діяльності, спрямований на забезпечення безпеки  та захисту економічних і соціальних інтересів держави, суспільства, прав та законних інтересів, життя і здоров’я людини, екологічної безпеки та охорони навколишнього природного середовища.

Видача ліцензії – надання суб’єкту господарювання права на провадження виду господарської діяльності або частини виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, шляхом прийняття органом ліцензування рішення про видачу ліцензії, про що робиться запис у ліцензійному реєстрі.

Ліцензія – право суб’єкта господарювання на провадження виду господарської діяльності або частини виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню.

Відповідно до статті 6 Закону орган ліцензування отримує та розглядає заяву з документами і за результатом їх розгляду приймає рішення про: залишення заяви без розгляду, видачу ліцензії або відмову у видачі ліцензії, переоформлення ліцензії, анулювання ліцензії тощо.

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2