Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Інформація щодо міжнародної агропромислової виставки з польовою демонстрацією техніки та технологій “AGROEXPO – 2021” (29.09 – 02.10.2021, м. Кропивницький, Кіровоградської обл.)
11.08.2021 | 10:50 | Департамент взаємодії з експортерами та просування експорту.

За інформацією Кіровоградської обласної державної адміністрації, з 29 вересня по 02 жовтня 2021 року у м. Кропивницькому проходитиме Міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки та технологій “AGROEXPO – 2021” (далі – Виставка “AGROEXPO”).

Виставка “AGROEXPO” має площу 125 тис. кв. м. та є найбільшою агропромисловою виставкою в Україні (входить в ТОП 10 найбільших аграрних виставок Європи). В її експозиціях представлені найновітніші зразки вітчизняної та зарубіжної техніки, обладнання для агропромислового комплексу, засоби захисту рослин, посівний матеріал, а також племінні породи тварин та птиці.

Головними тематичними розділами Виставки “AGROEXPO” є тваринництво, рослинництво, транспорт і спецтехніка, тара і упаковка, будівництво та альтернативна енергетика в агропромисловому комплексі, екологія і переробка відходів, присадибне господарство, лісове господарство.

У рамках виставки експонується широка номенклатура продукції відомих світових брендів машинобудування, таких як John Deere, Claas, Case, New Holland, Lemken, Fendt, Väderstad, Pöttinger, Horsch, Kuhn, JCB, Amazone, MaterMacc, Гомсельмаш, а також продукція, товари та послуги понад 500 провідних виробників України.

Одним з найвідвідуваніших заходів Виставки “AGROEXPO” є демонстраційні покази сільськогосподарської техніки, які проводяться на окремому полігоні загальною площею 70 тис. кв. м.

Традиційно під час Виставки “AGROEXPO” проходитиме “Покровський ярмарок”, у рамках якого відвідувачі мають можливість ознайомитись з унікальними експозиціями районів та громад Кіровоградщини, відвідати ярмарок-розпродаж сільськогосподарської продукції та товарів декоративно-ужиткового мистецтва майстрів з усіх куточків України.

У 2020 році участь у Виставці “AGROEXPO” взяли близько 450 компаній-експонентів та 500 учасників “Покровського ярмарку”.

З метою недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, Виставка “AGROEXPO” буде проходити з дотриманням відповідних протиепідемічних заходів.

З більш детальною інформацією можна ознайомитись на сайті виставки: www.ukragroexpo.com

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2