Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Інформація щодо онлайн торгової місії для виробників харчової та агропромислової продукції до країн Азії: В'єтнам, Гонконг, Республіка Корея, Республіка Сінгапур та Королівство Таїланд (26-28 травня 2021 р.)
20.05.2021 | 11:19 | Департамент взаємодії з експортерами та просування експорту.

 

У період з 26 по 28 травня 2021 р. відбудеться онлайн торгова місія для виробників харчової та агропромислової продукції до п'яти країн Азії: В'єтнам, Гонконг, Республіка Корея, Республіка Сінгапур та Таїланд (далі – Місія). За інформацією організатора заходу, компанії CONSULTING INTEGRATED, учасники місії матимуть можливість провести В2В он-лайн зустрічі з азійськими імпортерами та представниками роздрібних торгових мереж.

Зустрічі відбудуться на спеціалізованій B2B веб-платформі, яка дозволяє виробникам реєструватися та викладати інформацію про продукцію та компанію в профіль учасника, а імпортерам завчасно ознайомитися з продукцією виробників та зробити свій вибір на користь найперспективніших, та запланувати зустріч в календарі місії.

За інформацією організаторів, приблизно 50 виробників та 30 імпортерів візьмуть участь та проведуть близько 100 зустрічей. У рамках місії будуть представлені такі категорії продуктів:

  • фасовані продукти харчування: мед, снеки та кондитерські вироби, здорова їжа, сири, фітопродукти, крупи, алкогольні напої;
  • агро-інгредієнти: мед, бобові та зернові, вироби з часнику та гірчиці, перероблені фрукти та овочі, м’ясо птиці, яєчні продукти, горіхи та спеції, рослинні олії, молочні продукти та ін.

Більш детальну інформацію про захід, умови участі та реєстрації можна отримати за посиланням.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2