Календар подій

07
Березня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
29 30 31 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Роздрукувати Киргизстан

Довідка про діяльність Спільної міжурядової українсько-киргизької комісії із співробітництва

Назва: Спільна міжурядова українсько-киргизька комісія із співробітництва.

Правова підстава створення:

  • У відповідності до ст.13 Угоди між Урядом України та Урядом Киргизької Республіки про вільну торгівлю від 26.05.1995.
  • Положення про Спільну міжурядову українсько-киргизьку комісію зі співробітництва підписано 28.03.2003.

Кількість проведених засідань: 3 засідання.

Останнє засідання: 03-04.07.2013, м. Київ, під співголовуванням Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Г. Темника та Міністра економіки Киргизької Республіки Т. Сариєва.

Наступне засідання: дати буде узгоджено дипломатичними каналами.

Голова Української частини – Міністр соціальної політики України (постанова Кабінету Міністрів України від 22.11.2017 № 900).

Голова Киргизької частини – Міністр економіки Киргизької Республіки.

Ключові домовленості останнього засідання:

  1. Визначити пріоритетні напрями співпраці в аграрному секторі економіки на взаємовигідній основі і продовжити співпрацю в галузі сільського господарства та переробної промисловості.
  2. Взяти участь у постійно діючій виставки-ярмарку в м. Бішкек, опрацювати можливості створення складального виробництва на одному з промислових підприємств КР затребуваних зразків сільськогосподарської техніки з наступним відкриттям лізингового центру і дилерської мережі.
  3. Сприяти отриманню заявок на надання перспективних високоврожайних сортів зернових, колосових, кормових, плодоягідних культур, багаторічних трав, цукрових буряків та винограду.
  4. Розширити співпрацю з метою обміном інформацією та поставок в КР племінних матеріалів високопродуктивних порід сільськогосподарських тварин, обладнання для штучного осіменіння та з переробки м'ясо-молочної продукції, постачанню високоефективних ветеринарних препаратів.
  5. Опрацювати питання щодо надання Киргизькій стороні, на умовах лізингу, нових моделей пасажирських літаків серії АН, які в змозі приймати киргизькі аеропорти.
  6. Організація співробітництва в частині поставок Киргизькій стороні виробленої ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» залізничної продукції під проекти оновлення рухомого складу ДП «Національна компанія «Киргиз Темир Жолу», а також можливості в майбутньому організації збірного виробництва затребуваних моделей пасажирських вагонів.
  7. Розглянути можливості розширення співпраці в галузі будівництва нових і модернізації існуючих енергетичних об’єктів, а також у частині поставок обладнання для потреб енергосистеми КР.
  8. Розглянути можливості участі в автоматизації технологічних процесів у сфері житлово-комунального господарства та гідроенергетики КР.

Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json