Календар подій

05
Березня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
29 30 31 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Інформація щодо створення інтернет-сайту “Торговий Дім Україна” для опрацювання комерційних пропозицій ділових кіл України в Латвії
03.04.2020 | 16:25 | Департамент взаємодії з експортерами та просування експорту

За інформацією Посольства України в Латвійській Республіці, за сприяння латвійської компанії “AP Holding” розпочато функціонування інтернет-сайту (українська, англійська та російська мови) під назвою “Торговий Дім Україна” (https://thukraina.com/uk/). Розроблений ресурс спрямований на опрацювання на території Латвії комерційних пропозицій ділових кіл України.

Торговий Дім опрацьовуватиме можливості з укладення прямих контрактів та супроводження відповідних контрактних зобов’язань, у т.ч. у латвійських банках, в умовах режиму посиленого нагляду у фінансовому секторі Латвії. Для кожного контрактного напрямку діяльності призначатиметься менеджер “Торгового Дому Україна” (поза необхідності оренди офісу, оформлення трудових відносин, ведення бухгалтерського обліку в Латвії суб’єктом України). Крім того, діяльність “Торгового Дому Україна” включатиме організацію окремих тематичних виставкових заходів на території Латвії в інтересах суб’єктів України.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json