Головна » Пріоритетні реформи » РОЗВИТОК ЕКСПОРТУ » Виставково-ярмаркова діяльність » Виставково-ярмаркові заходи » Анонси проведення виставково-ярмаркових заходів в країнах світу

Календар подій

07
Березня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
29 30 31 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Інформація щодо Першої японської міжнародної виставки харчових продуктів “1st Japan Int’l Food Expo JFEX2021” (17-19 листопада 2021 р., м. Осака)
02.10.2020 | 14:07 | Департамент взаємодії з експортерами та просування експорту

За інформацією Посольства України в Японії, найбільша в Японії компанія-організатор виставково-ярмаркових заходів Reed Exhibitions Japan започаткували опцію дистанційної участі у виставках. Важливою подією, є проведення Першої японської міжнародної виставки харчових продуктів “1st Japan Int’l Food Expo JFEX2021”, яка проходитиме 17-19 листопада 2021 року в м. Осака (умови участі). В рамках зазначеного заходу буде проведено три спеціалізовані виставки за напрямами:

  • Міжнародна виставка вино та алкогольних напоїв “JFEX Wine and Spirits”;
  • Міжнародна виставка продуктів харчування “JFEX Food”;
  • Міжнародна виставка м'яса та молочних продуктів “JFEX Meet and Dairy”.

Відвідувачами міжнародної виставки стануть не тільки японські провідні компанії-імпортери, оптовики, представники роздрібної торгівлі, виробники продуктів харчування, але й міжнародні імпортери з 86 країн світу, що стане гарною нагодою для подальшого виходу української продукції не лише на японський, але також і на азійський ринок. Задля досягнення плідних результатів від участі у “JFEX2021”, організатори запровадять систему “Online Matching System”, що дозволить учасникам ефективно планувати та організовувати зустрічі з відвідувачами в онлайн режимі, а також допоможуть у просуванні продукції шляхом таргетованої електронної розсилки японським та іноземним відвідувачам.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті виставки.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json