Головна » Діяльність » Регуляторна діяльність » Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Календар подій

08
Березня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
29 30 31 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України "Про затвердження інструкцій з виявлення, локалізації та ліквідації деяких регульованих шкідливих організмів картоплі"
18.01.2021 | 18:22 | Директорат державної політики у сфері санітарних та фітосанітарних заходів

Відповідно до статті 9 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України оприлюднює проєкт наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України "Про затвердження інструкцій з виявлення, локалізації та ліквідації деяких регульованих шкідливих організмів картоплі" (далі – проєкт наказу).

Проєктом наказу пропонується затвердити інструкції з виявлення, локалізації, ліквідації картопляних цистоутворюючих нематод, раку картоплі, бурої та кільцевої гнилей картоплі.

Метою прийняття наказу є уніфікація фітосанітарних заходів з виявлення, локалізації та ліквідації деяких регульованих шкідливих організмів картоплі з відповідними актами права Європейського Союзу (далі – ЄС) та міжнародними стандартами.

Проєктом наказу передбачається:

  1. гармонізація національного законодавства з актами права ЄС, приведення до вимог міжнародних стандартів з фітосанітарних заходів;
  2. удосконалення фітосанітарних заходів щодо виявлення, локалізації та контролю поширення деяких регульованих шкідливих організмів в процесі виробництва картоплі;
  3. створення передумов для нарощування експорту української картоплі;
  4. покращення фітосанітарного стану місць вирощування картоплі.

Реалізація проєкту наказу сприятиме забезпеченню фітосанітарної та продовольчої безпеки України, підвищенню конкурентоспроможності галузі картоплярства, нарощуванню обсягів експорту картоплі.

Електронну версію проєкту наказу, пояснювальної записки та аналізу регуляторного впливу розміщено в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Мінекономіки (www.me.gov.ua) у рубриці "Документи" в підрубриці "Обговорення проектів документів".

Пропозиції та зауваження до проєкту наказу та аналізу регуляторного впливу в письмовій та електронній формі просимо надавати до 18 березня 2021 року за адресами:

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України: вул. М. Грушевського, 12/2, м. Київ, 01008, е-mail: K.Chekan@me.gov.ua, o.salata@me.gov.ua.

Державна регуляторна служба України: вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011, е-mail: inform@dkrp.gov.ua.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json