Головна » Діяльність » Регуляторна діяльність » Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Календар подій

20
Січня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
4 5 6 7 8 9 10
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України “Деякі питання звітності у сфері органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції”
30.11.2020 | 11:06 | Директорат державної політики у сфері санітарних та фітосанітарних заходів

Відповідно до статті 9 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” Мінекономіки оприлюднює проєкт наказу “Деякі питання звітності у сфері органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції” (далі – проєкт наказу).

Проєкт наказу розроблено відповідно до частини четвертої статті 28 та  частини третьої статті 36 Закону України “Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції”.

Проєктом наказу пропонується врегулювати питання декларування оператором обсягів органічної продукції, що вводиться в обіг, та подання органом сертифікації зведених матеріалів щодо таких обсягів до Держпродспоживслужби та Мінекономіки. Також встановлюється механізм звітування органу сертифікації до зазначених центральних органів виконавчої влади про видані ним сертифікати.

Електронну версію проєкту наказу розміщено на сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України (http://www.me.gov.ua) у розділі “Документи” в рубриці “Обговорення проектів документів”.

Зауваження та пропозиції стосовно проєкту наказу у письмовій та електронній формі надавати протягом місяця з дня публікації цього оголошення за адресами:

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

01008, м. Київ, вул. М. Грушевського, 12/2

E-mail: m.bzhestovska@me.gov.ua

Державна регуляторна служба України

01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11

E-mail: inform@dkrp.gov.ua


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json