Головна » Пріоритетні реформи » РОЗВИТОК ЕКСПОРТУ » Виставково-ярмаркова діяльність » Виставково-ярмаркові заходи » Анонси проведення виставково-ярмаркових заходів в країнах світу

Календар подій

07
Березня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
29 30 31 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Інформація щодо виставково-ярмаркових заходів “Japan IT Week”
07.09.2020 | 16:15 | Департамент взаємодії з експортерами та просування експорту

За інформацією Посольства України в Японії, компанія “Reed Exhibitions Japan”, яка є найбільшим в Японії організатором виставково-ярмаркових заходів, зокрема виставок “Japan IT Week” в умовах карантинних обмежень провела дослідження, за яким є помітне скорочення кількості ІТ інженерів в Японії. На сьогоднішній день близько 68% японських компаній зацікавлені у залученні аутсорсингових послуг для розробки програмного забезпечення, додатків, систем тощо (деталі про привабливість японського ІТ ринку у додатку 1).

У 2020 – 2021 рр. організатори запланували проведення наступних ІТ заходів в м. Токіо:

  • 28 – 30 жовтня 2020 року пройде 11-а Міжнародна виставка ІТ технологій “11th Japan IT Week Autumn”. Цього року організатори започаткували опцію дистанційної участі (додатки 2; 3).
  • 26 – 28 квітня 2021 року пройде 30-а Міжнародна виставка ІТ технологій “30th Japan IT Spring” – найбільша в Японії IT бізнес платформа (додаток 4).

Уразі зацікавленості прийняти участь у зазначених заходах та отриманні необхідного сприяння і підтримки просимо звертатися до Посольства України в Японії.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json