Головна » Про Міністерство » Взаємодія з державними органами влади » Взаємодія з Верховною Радою України

Календар подій

13
Серпня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Участь Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у роботі Верховної Ради України 20-24 березня 2017 року
27.03.2017 | 11:50 | Управління взаємодії з органами державної влади та зв’язків з громадськістю

Пленарні засідання Верховної Ради України

21 березня Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Нефьодов М. Є. доповідав проект Закону України “Про внесення змін до деяких законів України” (щодо забезпечення використання газорозподільних систем) (реєстраційний № 5558, розроблений Мінекономрозвитку), який було відхилено та супроводжував проект Закону “Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей передачі в оренду газорозподільних систем, власником яких є держава, або їх складових” (реєстраційний № 5558-1, розроблений народними депутатами Драюком С. Є. та ін.), який було знято з розгляду.

22 березня Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Нефьодов М. Є. доповідав проект Закону України “Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Королівства Норвегія про технічне та фінансове співробітництво” (реєстраційний № 0127, розроблений Мінекономрозвитку), який було прийнято в цілому.

23 березня Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Нефьодов М. Є. супроводжував проекти Законів України:

  • “Про внесення змін до Закону України “Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб'єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації” (щодо механізму закупівлі енергосервісу) (реєстраційний № 4549, друге читання, розроблений народними депутатами Рябчиним О. М. та ін.), який було прийнято,
  • “Про внесення змін до Закону України “Про інвестиційну діяльність” (щодо державних інвестиційних проектів) (реєстраційний № 5105, друге читання, розроблений народними депутатами Кіралем С. І. та ін.), який було прийнято.

24 березня Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Кубів С. І. взяв участь у “Годині запитань”.

Засідання комітетів Верховної Ради України

22 березня на засіданні Комітету з питань економічної політики Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Нефьодов М. Є. супроводжував проекти Законів:

  • “Про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі” та деяких законів України щодо здійснення моніторингу закупівель” (реєстраційний № 4738, розроблений народними депутатами Іванчуком А. В. та ін., доопрацьований робочою групою), який було прийнято рішення зареєструвати та рекомендувати Верховній Раді України прийняти в першому читанні за основу,
  • “Про внесення змін до Закону України “Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (реєстраційний № 5593, розроблений народними депутатами Матківським Б. М. та ін.), який було рекомендовано прийняти за основу і в цілому.

22 березня на засіданні Комітету з питань промислової політики та підприємництва Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Нефьодов М. Є. доповідав та супроводжував проекти Законів:

  • “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції” (реєстраційний № 5450, розроблений Мінекономрозвитку) та “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення дотримання прав осіб при проведенні перевірок характеристик нехарчової продукції” (реєстраційний № 5450-1, розроблений народними депутатами Пташник В. Ю. та ін.), законопроект № 5450-1 було рекомендовано прийняти за основу у першому читанні,
  • “Про внесення змін до деяких законів України щодо технічного регулювання у сфері спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв'язку та інших технічних засобів негласного отримання інформації” (реєстраційний № 6088, розроблений Мінекономрозвитку), який було рекомендовано у першому читанні та в цілому як Закон,
  • “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ресторанного господарства” (реєстраційний № 5186, розроблений народним депутатом Тарутою С. О.), який було рекомендовано прийняти за основу.

Відповідно до календарного плану проведення шостої сесії Верховної Ради України восьмого скликання з 27 по 31 березня 2017 року народні депутати працюватимуть у виборчих округах.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json