Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Міністр

Ігор Петрашко – Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

Народився у 1975 році у м. Стрий, Львівська область.

У  1996 р. отримав диплом бакалавра з відзнакою за напрямом  «Менеджмент» у Державному університету «Львівська політехніка».  У 1997 р. закінчив повний курс цього університету за спеціальністю “Інженер-економіст”.

Навчався за обміном у Великобританії,  проходив стажування в Карловому університеті в м. Прага (Чехія). У 2001 році отримав диплом MBA бізнес-школи при університеті Вандербільта (США).

У 2002 р. отримав другу вищу освіту у  Львівському національному університеті імені Івана Франка та здобув кваліфікацію юриста. 

Має понад 20 років досвіду в сфері економіки, менеджменту та управління. З 1996 року працював у провідних українських та міжнародних компаніях у сфері консалтингових та інвестиційних послуг. 

Зокрема, у 2004-2007 рр. був менеджером і партнером аудиторської  компанії “Ernst&Young”. З 2007 по 2012 р. працював керівником відділу інвестиційно-банківської діяльності та департаменту корпоративного бізнесу в банківських установах.

З 2013 р. працював заступником генерального директора агрохолдингу UkrLandFarming.

17 березня 2020 р. Верховна Рада України призначила Ігоря Петрашка Міністром розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Одружений, виховує двох синів. 

 

 

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2