Головна » Діяльність » Регуляторна діяльність » Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Календар подій

26
Вересня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
28 29 30 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Порядку відчуження об’єктів державної власності"
06.08.2020 | 11:54 | Департамент публічної власності

Відповідно до статті 9 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" (далі – Закон) Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України повідомляє, що проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Порядку відчуження об’єктів державної власності" оприлюднено на сайті Мінекономіки (розділ "Обговорення проектів документів").

Відповідно до частини першої статті 20 Закону зауваження і пропозиції щодо оприлюдненого проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу надаються фізичними та юридичними особами, їх об’єднаннями, крім розробника цього проекту, уповноваженому органу – Державній регуляторній службі України (01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, адреса електронної пошти: mail@dkrp.gov.ua).

Зауваження та пропозиції до проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Порядку відчуження об’єктів державної власності" прийматимуться від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань департаментом публічної власності Мінекономіки протягом місяця з дня оприлюднення за адресою: 01008, м.Київ, вул. Грушевського, буд. 12/2, адреса електронної пошти: nromanovska@me.gov.ua.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json