Головна / Про Міністерство / Взаємодія з державними органами влади / Взаємодія з Верховною Радою України
Меню

Участь Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у роботі Верховної Ради України 11 – 14 травня 2021 року

Засідання комітетів Верховної Ради України

11 травня 2021 року

Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Дядюра І. Г. взяв участь у засіданні комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів під час якого було розглянуто:

  • проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження максимального розміру заробітної плати (винагороди) окремих категорій осіб під час дії надзвичайної ситуації в Україні” (реєстраційний номер 3492, розроблений народним депутатом України Гривко С. Д.), який рекомендовано прийняти за основу;
  • проект Закону України “Про внесення змін до статті 23 Закону України “Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття” (щодо встановлення підвищеного мінімального розміру допомоги по безробіттю учасникам бойових дій)” (реєстраційний номер 4160, розроблений народними депутатами України Остапенко А. Д. та ін.), який рекомендовано прийняти за основу.

12 травня 2021 року

Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Романішин О. В. взяв участь у засіданні комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки під час якого було розглянуто:

  • проект Закону України “Про критичну інфраструктуру” (реєстраційний номер 5219, розроблений народними депутатами України Федієнко О. П. та ін.), який рекомендовано прийняти за основу;
  • проект Закону України “Про критичну інфраструктуру та її захист” (реєстраційний номер 5219-1, розроблений Мінекономіки), який рекомендовано відхилити.

13 травня 2021 року

Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Дядюра І. Г. взяв участь у круглому столі: “Реалізація заходів щодо сприяння зайнятості населення, визначених Законом України “Про зайнятість населення” в рамках робочої поїздки Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів до міста Новоград-Волинський.

14 травня 2021 року

Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Дядюра І. Г. взяв участь у круглому столі: “Участь громадськості у процесах соціального діалогу” в рамках робочої поїздки Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів до міста Житомир.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json