Головна » Діяльність » Економіка оборони і безпеки » Військово-промислова політика

Календар подій

25
Лютого
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
1 2 3 4 5 6 7
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Проведено чергове засідання Міжвідомчої робочої групи з питань огляду ОПК 25.02.2020
25.02.2020 | 18:50 | Департамент економіки безпеки і оборони

В Мінекономіки тривають заходи щодо проведення огляду оборонно-промислового комплексу.

25 лютого 2020 року відбулось чергове засідання Міжвідомчої робочої групи з питань проведення огляду оборонно-промислового комплексу, до складу якої входять фахівці Офісу Президента України, державних органів сектору безпеки і оборони, оборонних підприємств державної та приватної форм власності, Інформаційно-консалтингової компанії «Діфенс Експрес»та Громадської організації «Незалежна антикорупційна комісія з питань оборони».

Керівники шести робочих підгруп поінформували про результати проведеноїу січні-лютому ц.р. роботи та проблемні питання, які потребують вирішення.

У цілому, підгрупи працюють у плановому режимі, що дозволяє виконати основні заходи у визначені Міністром терміни. Наразі триває фаза збору та попереднього оброблення інформації.

Для досягнення мети огляду ОПК вкрай актуальним є налагодження конструктивної взаємодії з представниками приватного сектору ОПК.У цьому контексті, під час обговорення заходів огляду Мінекономіки отримало слушні пропозиції від керівництва ГС «Ліга оборонних підприємств України» й «Асоціації виробників озброєння та військової техніки» щодо підвищення ефективності роботи.

Також під час засідання наголошено на необхідності активної участі приватного сектору ОПК в підготовці зведеного каталогу продукції і послуг підприємств ОПК, а також каталогу перспективних розробок. З цією метою на офіційному сайті Мінекономіки найближчим часом буде розміщено форми, за якими пропонується буде яку буде найближчим часом розміщено (в рубриці «Економіка оборони і безпеки», підрубрика «Військово-промислова політика»).

З огляду на проведення в Україні огляду ОПК вперше, важливим є отримання дорадчої допомоги фахівців канадсько-українськогопроекту «SURGe», які пропонують сучасні підходи до створення методології оброблення інформації у сфері впровадження стандартів НАТО у виробничу діяльність.

Чергове підведення підсумків роботи буде проведено за місяць.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json