Головна » Прес-центр » Оголошення

Календар подій

14
Серпня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Повідомлення про внесення Кам'янка-Бузького індустріального парку та індустріального парку "Вінницький кластер холодильного машинобудування" до Реєстру індустріальних (промислових) парків
08.06.2017 | 09:18 | Департамент залучення інвестицій

Відповідно до наказів Мінекономрозвитку від 18.05.2017 № 799та № 800 до Реєстру індустріальних (промислових) парків включено індустріальний парк "Вінницький кластер холодильного машинобудування" та Кам'янка-Бузький індустріальний парк відповідно.

Кам'янка-Бузький індустріальний парк площею 24,4671 га розташовано за адресою: вул. Шевченка, м. Кам'янка-Бузька, Львівська область (ділянка розташована між територією колишнього глиняного кар’єру та господарським двором ВПУ-71). Ініціатором створення є Кам'янка-Бузька міська рада.

Мета створення – формування механізмів ефективного задоволення попиту інвесторів на майданчики, підготовлені до розміщення об’єктів інноваційної сфери, промисловості, логістики та супутнього сервісу, підвищення якості життя населення, усунення диспропорцій у рівнях розвитку районів Львівської області за допомогою поліпшення інвестиційного й інноваційного клімату, забезпечення зайнятості працездатного населення, створення умов для розгортання на базі промислових парків конкурентоспроможних промислових виробництв і супутнього сервісу.

Функціональне призначення: сільськогосподарське машинобудування, харчова промисловість, електронна промисловість, комбінована логістика, виробництво будівельних матеріалів, деревообробка, виробництво меблів, промисловість будівельних матеріалів та виробів з них.

Земельні ділянки, обрані для створення та розвитку індустріального парку "Вінницький кластер холодильного машинобудування" знаходяться  за адресою: вул. Немирівське шосе, 213 в м. Вінниці:

площею 8,4 га, що належать територіальній громаді міста Вінниці в особі Вінницької міської ради;

площею 10,9 га, що належить ПрАТ "Українська пивна компанія" на праві приватної власності.

Ділянки  знаходяться на межі міста вздовж автомагістралі Немирівське шосе до основного в'їзду в місто. Вздовж Немирівського шосе прокладена залізнична транспортна магістраль. Наявність підведених до земельних ділянок залізничних шляхів, дозволить обслуговувати в межах індустріального парку транзитні вантажі.

Ініціаторами створення парку є Вінницька міська рада та ПрАТ "Українська пивна компанія".

Метою створення спільного індустріального парку "Вінницький кластер холодильного машинобудування" є забезпечення економічного розвитку  та підвищення конкурентоспроможності території міста, створення нових робочих місць, виготовлення конкурентоспроможної продукції.

Основним видом діяльності парку буде виробництво холодильного обладнання, устаткування та комплектуючих до нього.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json