Меню

Аргентина

Довідка щодо діяльності Спільної українсько-аргентинської міжурядової Комісії з торговельно-економічного співробітництва

Назва: Спільна українсько-аргентинська міжурядова Комісія з торговельно-економічного співробітництва.

Правова підстава створення:

  • У відповідності до ст. 9 Угоди між Урядом України та Урядом Аргентинської Республіки про торговельно-економічне співробітництво від 27.10.1995.
  •  Меморандум про взаєморозуміння щодо функціонування Комісії підписано 21.04.1997.

Кількість проведених засідань: 5 засідань.

Останнє засідання: 09 – 10.10.2006, м. Буенос-Айрес, під співголовуванням Міністра промислової політики України А. Головко та Державного секретаря з питань зовнішньої торгівлі та міжнародних економічних відносин Міністерства закордонних справ, зовнішньої торгівлі та культу Аргентинської Республіки, Посла А. Кіарадіа.

Наступне засідання: буде узгоджено дипломатичними каналами.

Голова Української частини – Віце-прем’єр-міністр України згідно з визначеним Кабінетом Міністрів України розподілом повноважень, до компетенції якого належать питання освіти і науки (постанова КМУ від 22.11.2017 № 900 із змінами, внесеними згідно з постановою КМУ від 20.03.2019 № 235).

Голова Аргентинської частини – Державний секретар з питань зовнішньої торгівлі та міжнародних економічних відносин Міністерства закордонних справ, зовнішньої торгівлі та культу Аргентинської Республіки.

Ключові домовленості останнього засідання:

  • вивчити можливості виробництва та збирання літаків марки "АН" на авіапідприємстві в м. Кордоба (Аргентина);
  • опрацювати питання щодо залучення українських компаній до проекту модернізації ГЕС "Salto Grande", а також будівництва інших енергетичних об’єктів;
  • розглянути доцільність укладання Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Аргентинської Республіки про морське торговельне судноплавство;
  • здійснити заходи з підготовки до підписання Угоди про співробітництво у використанні ядерної енергетики у мирних цілях.

За підсумками засідання підписано: протокол П'ятого засідання Комісії.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json