Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Документи
Тендери в Киргизькій Республіці у 2017 році

1. Уряд Киргизької Республіки оголосив проведення повторного конкурсу на право користування надрами з метою розробки родовища коксівного вугілля "Туюк-Каргаша" і проведення геологорозвідувальних робіт.

Вартість оплати за право користування надрами об’єкта конкурсу була встановлена в розмірі не менше 2498760000сомів (близько 36 млн. 146 тис. дол. США). Також, відповідно до умов конкурсу, для участі в тендері необхідно оплатити пакет геологічної інформації в розмірі 2417215 сомів (35 тис. дол. США).

Документи для участі у конкурсі необхідно надати не пізніше 15-00 14 вересня 2017 р. на адресу Державного комітету промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької Республіки: 720739, Киргизька Республіка, м. Бішкек, просп. Еркиндик, 2.

З детальними вимогами щодо участі в конкурсі, а також з іншою додатковою інформацією можна ознайомитися на офіційному сайті Державного комітету промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької Республіки.

2. Отримано інформацію від Посольства України в Киргизькій Республіці про те, що Державне агентство з геології та мінеральних ресурсів при Уряді Киргизької Республіки оголосило проведення конкурсу на закупівлю консалтингових послуг з метою супроводу проекту комплексної розробки буровугільних родовищ Кара-Кече і Мін-Куш, ділянка «Ак-Улак» (розробка умов і порядку проведення конкурсу, розробка і супровід при укладанні концесійного договору та інвестиційної угоди, залучення інвесторів).

Документи для участі у конкурсі необхідно надати не пізніше 18:00 31 січня 2017 р. на адресу Агенства: м. Бішкек, просп. Еркиндик 2. Більш детальну інформацію можна дізнатись за телефоном +996 312 30 05 93 або на офіційному сайті Державного агентство з геології та мінеральних ресурсів КР.

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2