Головна » Документи » Обговорення проектів документів

Календар подій

14
Серпня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Звіт про результати проведення громадського обговорення проекту Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про здійснення державних закупівель” (щодо електронних закупівель)
02.12.2014 | 11:52 | Департамент державних закупівель та державного замовлення

З метою забезпечення вивчення та врахування думки громадськості та дотримання вимог пунктів 3, 16 та 17 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996, а також обговорення і отримання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань Міністерство економічного розвитку і торгівлі України з 1 вересня 2014 року по 30 вересня 2014 року оприлюднювало на офіційному веб-сайті Міністерства проект Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про здійснення державних закупівель” (щодо електронних закупівель) (далі – проект Закону).

У повідомленні про оприлюднення було зазначено, що Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва приймає зауваження і пропозиції до проекту Закону впродовж одного місяця з дати оприлюднення проекту.

30 вересня 2014 року оприлюднення проекту Закону завершено. В обговоренні проекту Закону взяло участь 1 суб’єкт, яким висловлено низку зауважень та пропозицій до проекту Закону, на які надано обґрунтування щодо їх відхилення.

Текст проекту

Пропозиції та зауваження

Автор пропозицій та зауважень

Враховано / не враховано

3) розділ IV доповнити новою статтею 281 такого змісту:

“281. Електронні аукціони.

1. Електронний аукціон полягає в поетапному процесі зниження цін пропозицій конкурсних торгів шляхом застосуванням електронних засобів відповідно до вимог цього Закону. Для проведення електронного аукціону ціни всіх пропозицій, які не було відхилено згідно з цим Законом, розташовуються в порядку від найнижчої ціни до найвищої без зазначення найменування відповідного учасника, а стартовою ціною визначається найнижча ціна. Електронний аукціон проводиться в он-лайн режимі. Електронний аукціон може також застосовуватися для проведення конкурентного відбору серед учасників рамкової угоди.

Ціна пропозицій конкурсних торгів на кожному етапі електронного аукціону знижується на один крок.

2. Інформація про застосування електронного аукціону та спосіб його застосування обов’язково вказується в оголошенні про проведення процедур закупівель, зазначених у частині першій цієї статті, та повинна містити такі відомості:

1) розмір мінімального кроку з пониження ціни під час електронного аукціону у відсотках або грошових одиницях;

2) адреса веб-сайту, на якому буде проводитися електронний аукціон, та інформація щодо телекомунікацій, необхідних для участі в електронному аукціоні в режимі реального часу.

Пункт 1 статті 281  доповнити реченням наступного змісту:

Електронні аукціони  здійснюються на сайтах у мережі Інтернет (електронних торговельних майданчиках)”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підпункт 2) п.2. статті 281 після слів адреса веб-сайту доповнити словами електронного торговельного майданчику.

 

 

 

 

 

ТОВ “Торгові системи”

Не враховано.

Законом України “Про здійснення державних закупівель” не передбачено функціонування електронних торговельних майданчиків та покладання на них обов’язків замовників.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Не враховано.

Законом України “Про здійснення державних закупівель” не передбачено функціонування електронних торговельних майданчиків та покладання на них обов’язків замовників.

 

 


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json