Головна » Про Міністерство » Взаємодія з державними органами влади » Взаємодія з Верховною Радою України

Календар подій

13
Серпня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Участь Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у роботі Верховної Ради України 16 - 19 травня 2017 року
23.05.2017 | 12:37 | Управління взаємодії з органами державної влади та зв’язків з громадськістю

Пленарні засідання Верховної Ради України

17 травня заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торговий представник України Микольська Н. Я. доповідала проект Закону України “Про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Хорватія про економічне співробітництво” (реєстраційний №0138, розроблений Мінекономрозвитку), який було прийнято.

19 травня Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Кубів С. І. взяв участь у “Годині запитань”.

Засідання комітетів Верховної Ради України

17 травня на засіданні Комітету з питань науки і освіти заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Тітарчук М. І. доповідав та супроводжував проекти Законів:

  • “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення охорони прав на компонування напівпровідникових виробів” (реєстраційний № 5694, розроблений Мінекономрозвитку), який було рекомендовано прийняти за основу,
  • “Про авторське право на тексти законодавчих актів” (реєстраційний № 5689, розроблений н. д. Ю. Шухевичем), який було рекомендовано повернути на доопрацювання.

17 травня на засіданні Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Тітарчук М. І. супроводжував проект Закону “Про внесення змін до Закону України “Про туризм” (щодо удосконалення термінологічно-понятійного апарату у галузі туризму) (реєстраційний № 5591, розроблений н. д. Лопушанським А. Я.), який було рекомендовано відхилити.

Відповідно до календарного плану проведення шостої сесії Верховної Ради України восьмого скликання з 22 по 26 травня 2017 року народні депутати працюватимуть у пленарному режимі.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json