Головна » Про Міністерство » Взаємодія з державними органами влади » Взаємодія з Верховною Радою України

Календар подій

13
Серпня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Участь Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у роботі Верховної Ради України 22 - 26 травня 2017 року
31.05.2017 | 17:12 | Управління взаємодії з органами державної влади та зв’язків з громадськістю

Пленарні засідання Верховної Ради України

23 травня заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Тітарчук М. І. супроводжував проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зменшення бар’єрів для залучення іноземних інвестицій” (щодо скасування реєстрації іноземних інвестицій та внесення змін в правила працевлаштування та тимчасового проживання іноземців) (реєстраційний №4541, (друге читання) розроблений н. д. Кіралем С. І., Семенухою Р. С. та ін.), який було прийнято.

25 травня Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Нефьодов М. Є супроводжував проект Закону України “Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю” (реєстраційний №4666, (друге читання) розроблений н. д. Іванчуком А. В., Матківським Б. М. та ін.), який було передано на повторне друге читання.

26 травня Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Нефьодов М. Є. взяв участь у “Годині запитань”.

Засідання комітетів Верховної Ради України

24 травня на засіданні Комітету з питань науки і освіти заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Тітарчук М. І. доповідав проект Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правової охорони географічних значень” (реєстраційний № 6023, розроблений Мінекономрозвитку), який було рекомендовано прийняти за основу.

Відповідно до календарного плану проведення шостої сесії Верховної Ради України восьмого скликання з 29 травня по 2 червня 2017 року народні депутати працюватимуть у виборчих округах.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json