Головна » Діяльність » Регуляторна діяльність » Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Календар подій

08
Березня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
29 30 31 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Про деякі питання у сфері бджільництва»
19.01.2021 | 14:10 | Департамент аграрної політики

З метою отримання зауважень та пропозицій до проекту наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Про деякі питання у сфері бджільництва» Мінекономіки оголошує про його публікацію.

Метою проекту наказу є оптимізація процедури реєстрації пасіки фізичними особами та суб’єктами господарювання протягом одного робочого дня з мінімальним переліком документів для реєстрації; спрощення механізму отримання ветеринарно-санітарного паспорта пасіки, який ідентифікує пасіку та встановлює ветеринарно-санітарний стан бджолиних сімей; актуалізація інструкції з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин; встановлення чіткого механізму інформування органами місцевого самоврядування пасічників про застосування засобів захисту рослин.

Проект наказу було доопрацьовано та оновлена його версія розміщено в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України в розділі “Документи”/“Обговорення проектів документів”.

Зауваження та пропозиції стосовно проєкту наказу та аналізу регуляторного впливу у письмовій та електронній формі просимо надавати протягом місяця з дня опублікування цього оголошення за адресами:

Державна регуляторна служба України (вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011); е-mail: inform@dkrp.gov.ua;

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 24, тел. 200-47-73*4002, 066-595-29-46; е-mail: о.boreiko@me.gov.ua.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json