Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Документи
Експорт м’ясної продукції в Ірак
06.02.2017 | 16:23 | Департамент доступу до ринків та взаємодії з СОТ.

Відповідно до вимог Міжнародної організації охорони здоров’я тварин Республіки Ірак (Міжнародне епізоотичне бюро), з метою захисту споживачів та мінімізації ризиків поширення вірусних захворювань на територію Іраку, з 31 січня 2017 року іракська сторона запроваджує новий порядок ввезення на територію країни м’яса свійської птиці та червоного м’яса.

Згідно з нововведеннями, іноземні підприємства мають подати заявку до Департаменту здоров’я тварин Міністерства сільського господарства та аграрної реформи Республіки Ірак. Крім того, вони мають забезпечити відвідання господарства іракськими експертами у складі представників Міністерства сільського господарства та аграрної реформи Республіки Ірак, Міністерства охорони здоров’я, контролюючого органу при офісі Прем’єр-міністра Республіки Ірак. При цьому витрати покладаються на потенційного експортера. Після інспекції підприємства іракськими спеціалістами надається безстроковий дозвіл на експорт м’яса на територію Ірак.

Механізм надання заявки щодо експорту згаданої продукції  наступний:

  1. Заявки на експорт м’яса в Республіку Ірак подаються у вигляді листа (англійською або арабською мовою) на адресу Департаменту здоров’я тварин Міністерства сільського господарства та аграрної реформи Республіки Ірак через Посольство Республіки Ірак в Україні (e-mail: econiraq@gmail.com).
  2.  В листі зазначається загальна інформація про підприємство, вказуються контакти для зворотнього зв’язку (електронна пошта, телефон), додається копія ветеринарного сертифікату (слово OFFAL прибрати) та характеристики продукції.
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2