Головна » Документи

Календар подій

07
Серпня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Роздрукувати Чим цікавляться іноземні партнери

16.03.2017 надійшов запит Центру обробки запитів ЄС до повідомлення G/TBT/N/UKR/116 стосовно проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Технічного регламенту на косметичну продукцію" в частині термінів набуття чинності, визначень і термінів, оприлюднення рамки рецептур косметики, зазначення дозволених компонентів косметики, надання відповідних даних про наноматеріали, гарантій безпечності косметичного компонента тощо.

14.03.2017 надійшов запит ТБТ Центру обробки запитів Кореї до повідомлення G/TBT/N/UKR/109 стосовно проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Технічного регламенту про енергетичне маркування кондиціонерів повітря" стосовно термінів імплементації вимог до енергетичної етикетки кондиціонерів повітря.

Україна регулярно отримує від урядів інших країн-членів СОТ коментарі та зауваження до оприлюднених на сайті СОТ вітчизняних нормативно-правових актів та їхніх проектів. Найактивніше правом коментувати наше законодавство користуються: США, ЄС, Японія, КНР, Російська Федерація тощо. Що саме цікавить іноземних партнерів у розрізі режиму торгівлі, можна дізнатись у цьому розділі.

20.01.2017 надійшов запит від Японії до повідомлення G/SPS/N/UKR/113 стосовно проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку проведення фітосанітарної експертизи та приведення законів у відповідність з міжнародними фітосанітарними стандартами» стосовно процедури фіто санітарної перевірки.

23.11.2016 надійшов запит від Кореї до повідомлення G/TBT/N/UKR/109 стосовно Проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Технічного регламенту енергетичного маркування кондиціонерів повітря» в частині вимог до термінів приведення до виконання нових вимог до енергетичного маркування повітряних кондиціонерів та вказування різного класу енергоефективності в жарку і холодну пори року.

18.10.2016 надійшов запит від Канади до повідомлення G/SPS/N/UKR/111  стосовно проекту наказу Мінагрополітики України «Про затвердження Вимог щодо ввезення (пересилання) на митну територію України живих тварин, їх репродуктивного матеріалу, харчових продуктів тваринного походження та продуктів, не призначених для споживання людиною» в частині умов сертифікації ввезення морських тварин, репродуктивного матеріалу та свиноматок.

06.10.2016 надійшов запит від Австралії до повідомлення G/SPS/N/UKR/111  стосовно проекту наказу Мінагрополітики України «Про затвердження Вимог щодо ввезення (пересилання) на митну територію України живих тварин, їх репродуктивного матеріалу, харчових продуктів тваринного походження та продуктів, не призначених для споживання людиною» в частині прояснення тлумачення певної термінології до проекту, уточнення вимог до переміщення котів, собак, вакцинації тварин та тестування на лептоспіроз тощо.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json