Головна » Прес-центр » Оголошення

Календар подій

14
Серпня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Громадський форум СОТ-2017
14.08.2017 | 17:36 | Департамент доступу до ринків та взаємодії з СОТ

Як раніше повідомлялося Мінекономрозвитку, у період з 26 по 28 вересня 2017 року у штаб-квартирі Світової організації торгівлі у Женеві буде проходити щорічний Громадський форум СОТ (далі – Форум).

Орієнтовна програма Форуму.

До участі у Форумі запрошуються представники громадянського суспільства, наукових кіл, бізнесу, засобів масової інформації, урядових, парламентських і міжурядових організацій. Заінтересовані особи, які бажають взяти участь у Форумі, мають заповнити відповідну реєстраційну форму онлайн до 12 вересня 2017 року.

Цьогорічний захід проходитиме під гаслом “Торгівля: за заголовками” (“Trade: Behind the Headlines”) у час, коли поширення антиглобалізаційних поглядів та зростання протекціонізму викликають особливі дискусії щодо ролі торгівлі. Основними напрямами обговорення будуть такі питання: як забезпечити, щоб торгівля створювала можливості для ширшого кола осіб, та як більш ефективно долати виклики, пов’язані з торгівлею?

Під час Форуму учасники зможуть спільно обговорити актуальні питання розвитку торгівлі, а також проаналізувати переваги та проблеми, які можуть виникати унаслідок здійснення торговельної діяльності.

За результатами розгляду отриманих пропозицій щодо тем для обговорення цього року передбачається проведення понад 100 сесій, організованих представниками країн-членів СОТ, бізнесу, наукових кіл, юридичних компаній, неурядових та міжнародних організацій.

Крім того, під час Форуму планується проведення пленарних дебатів високого рівня, презентація основного видання СОТ - Звіту про світову торгівлю 2017 (The World Trade Report 2017), а також організація зустрічей з провідними авторами, які матимуть можливість представити свої останні публікації.

Довідково:

Громадський форум є найбільшим щорічним освітньо-інформаційним заходом Світової організації торгівлі. Його проведення створює унікальну платформу для глав держав, парламентаріїв, представників провідних світових ділових кіл та неурядових організацій, студентів, науковців, щоб зібратися разом і обговорити широке коло питань стосовно діяльності СОТ, торгівлі і розвитку, найбільш актуальних на сьогодні. Понад 1500 учасників щороку беруть участі у Форумі.

 


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json