Головна / Про Міністерство / Взаємодія з державними органами влади / Взаємодія з Верховною Радою України
Меню

Участь Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у роботі Верховної Ради України 17 – 21 травня 2021 року

Пленарні засідання Верховної Ради України

18 травня 2021 року

Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Висоцький Т. М. супроводжував проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо продажу земельних ділянок державної та комунальної власності або прав на них (оренди, суперфіцію, емфітевзису) через електронні аукціони” (реєстраційний номер 2195, розроблений народними депутатами України Підласою Р. А. та ін., друге читання), який прийнято.

21 травня 2021 року

Перший  віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України Любченко О. М. взяв участь  у “Годині запитань до Уряду”.

Позачергове засідання Верховної Ради України

20 травня 2021 року

Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Новікова І. Ю. доповідала проект Закону України “Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо врегулювання бюджетних відносин під час реалізації договорів, укладених в рамках державно-приватного партнерства, у тому числі концесійних договорів” (реєстраційний номер 5090, розроблений Мінекономіки), який прийнято за основу та супроводжувала проект Закону України “Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо врегулювання бюджетних відносин під час реалізації договорів, укладених в рамках державно-приватного партнерства, у тому числі концесійних договорів” (реєстраційний номер 5090-1, розроблений народними депутатами України Соломахою О. І. та ін.), який відхилено.

Засідання комітетів Верховної Ради України

17 травня 2021 року

Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Дядюра І. Г. взяв участь у засіданні комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів під час якого було розглянуто:

  • проект Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про зайнятість населення” щодо виплати допомоги особам, які здійснюють догляд за дітьми при закритті дошкільного закладу освіти та загальноосвітньої школи на період карантину” (реєстраційний номер 4043, розроблений народними депутатами України Тимошенко Ю. В. та ін.), який рекомендовано включити до порядку денного сесії та прийняти за основу;
  • проект Закону України “Про внесення змін до статті 47-1 Закону України “Про зайнятість населення” щодо виплати допомоги по частковому безробіттю особам, які здійснюють догляд за дітьми на самоізоляції або у разі закриття закладу освіти (реєстраційний номер 4013-1, розроблений народними депутатами України Королевською Н. Ю. та ін.), який рекомендовано відхилити.

19 травня 2021 року

Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Висоцький Т. М. взяв участь у засіданні комітету з питань аграрної та земельної політики під час якого було:

  • заслухано, обговорено і взято до відома Інформацію Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України і Міністерства юстиції України щодо ситуації, яка склалася у зв’язку з скасуванням Окружним адміністративним судом міста Києва рішень Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі про припинення спеціального розслідування щодо імпорту в Україну деяких азотних добрив;
  • розглянуто проект Закону України “Про організації водокористувачів та стимулювання гідротехнічної меліорації земель” (реєстраційний номер 5202, розроблений народними депутатами України Чорноморовим А. О. та ін., повторне перше читання), який рекомендовано прийняти за основу;
  • обговорено проект Закону України “Про внесення змін до деяких законів України (щодо спрощення процедур експертизи, реєстрації сортів рослин та обігу насіння)” (реєстраційний номер 3680, розроблений народними депутатами України Халімон П. В. та ін.) та доручено підкомітету з питань розвитку базових галузей в агропромисловому комплексі Комітету з питань аграрної та земельної політики розробити доопрацьований законопроект.

Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Романішин О. В. взяв участь у засіданні комітету з питань економічного розвитку під час якого було розглянуто:

  • проект Закону України “Про здійснення іноземних інвестицій у суб'єкти господарювання, що мають стратегічне значення для національної безпеки України” (реєстраційний номер 5011, розроблений Мінекономіки), який рекомендовано повернути суб’єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання;
  • проект Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі” та інших законів щодо вдосконалення системи оскарження публічних закупівель” (реєстраційний номер 5309, розроблений народними депутатами України Підласою Р. А. та ін., друге читання), який рекомендовано прийняти в другому читанні та в цілому.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json