Головна » Пріоритетні реформи » РОЗВИТОК ЕКСПОРТУ » Виставково-ярмаркова діяльність » Виставково-ярмаркові заходи » Анонси проведення виставково-ярмаркових заходів в країнах світу

Календар подій

07
Березня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
29 30 31 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Інформація щодо 8-го форуму машинобудівників Казахстану та Першої міжнародної спеціалізованої виставки “KazakhstanMachineryFair2020” (17 – 20 вересня 2020 р., Республіка Казахстан)
02.10.2020 | 14:11 | Департамент взаємодії з експортерами та просування експорту

За інформацією ОЮО “Союз машинобудівників Казахстану”, 17 вересня 2020 року в режимі онлайн проходитиме “VIII Форум машинобудівників Казахстану” (далі – Форум). Захід стане реальною діалоговою платформою між державою та бізнесом, на якому планується обговорення перспективи машинобудівної галузі, а також реалізації “Дорожньої карти з розвитку машинобудування на 2019-2024 роки”. Під час форуму заплановано проведення таких секцій: розробка залізничного, нафтогазового, гірничо-металургійного, електротехнічного, автомобільного та сільськогосподарського транспорту, а також машинобудівні технології.

Організаторами заходів виступають: Міністерство промисловості та інфраструктурного розвитку Республіки Казахстан та Союз машинобудівників Казахстану.

У рамках Форуму з 17 по 20 вересня 2020 року, також в режимі онлайн, пройде Перша міжнародна спеціалізована Виставка з машинобудування та металообробки KazakhstanMachineryFair2020. На виставці буде представлена продукція провідних казахських та зарубіжних машинобудівників.

Більш детальну інформацію про згадані заходи можна отримати на сайті.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json