Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Укрнафта буде продавати непрофільне майно через ProZorro.Продажі
10.06.2017 | 09:00 | Прес-служба Мінекономрозвитку.

9 червня лідер нафтової галузі України - Публічне акціонерне товариство “Укрнафта” та ProZorro.sale підписали меморандум про співпрацю у спільному проекті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Фонду державного майна та Transparency International Україна, який поширюється на сферу продажів державної та комунальної власності.

Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов розповідає: “Завдяки високій ефективності системи з лютого всі активи неплатоспроможних банків виставляються на продаж виключно через Prozorro.Продажі. Ми хочемо якомога більше масштабувати цей досвід на сферу управління державною власністю, і нас дуже тішить, що з кожним місяцем до електронної системи приєднується все більше і більше держпідприємств. Це дозволяє їм продавати активи за ринковою ціною з користю для них самих та для держави в цілому”.

Заступник Голови Правління ПАТ “Укрнафта”, виконавчий віце-президент з питань технологій та послуг Роберт Уоллі: “Приєднання до системи ProZorro.Продажі дасть змогу компанії отримати конкурентну ціну при продажу непрофільних та непотрібних активів, які не використовуються для виробничої діяльності та потреб товариства.”

Керівник проекту Олексій Соболев зазначив: “З квітня ми почали продаж непрофільних активів державних та комунальних підприємств, з яких 40% - успішні аукціони. Середнє збільшення стартової ціни 15%. Тому, якщо на Вашому державному чи комунальному підприємстві є щось непотрібне - можете бути певні, що з 40% вірогідністю ми його вже за місяць продамо”.

Нагадаємо, що новий вектор ProZorro.sale - реалізація державного майна через систему електронних аукціонів розпочав роботу 3 квітня. До проекту вже приєдналися Міністерство інфраструктури України, Донецька військово-цивільна адміністрація, Маріупольська міська рада та державні компанії: Укргазвидобування, Укренерго, Енергоатом, Нафтогаз та інші.

Міністерство економічного
розвитку і торгівлі України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2