UA | EN
Повідомлення про внесення Кам'янка-Бузького індустріального парку та індустріального парку "Вінницький кластер холодильного машинобудування" до Реєстру індустріальних (промислових) парків
08.06.2017 | 09:18 | Департамент залучення інвестицій

Відповідно до наказів Мінекономрозвитку від 18.05.2017 № 799та № 800 до Реєстру індустріальних (промислових) парків включено індустріальний парк "Вінницький кластер холодильного машинобудування" та Кам'янка-Бузький індустріальний парк відповідно.

Кам'янка-Бузький індустріальний парк площею 24,4671 га розташовано за адресою: вул. Шевченка, м. Кам'янка-Бузька, Львівська область (ділянка розташована між територією колишнього глиняного кар’єру та господарським двором ВПУ-71). Ініціатором створення є Кам'янка-Бузька міська рада.

Мета створення – формування механізмів ефективного задоволення попиту інвесторів на майданчики, підготовлені до розміщення об’єктів інноваційної сфери, промисловості, логістики та супутнього сервісу, підвищення якості життя населення, усунення диспропорцій у рівнях розвитку районів Львівської області за допомогою поліпшення інвестиційного й інноваційного клімату, забезпечення зайнятості працездатного населення, створення умов для розгортання на базі промислових парків конкурентоспроможних промислових виробництв і супутнього сервісу.

Функціональне призначення: сільськогосподарське машинобудування, харчова промисловість, електронна промисловість, комбінована логістика, виробництво будівельних матеріалів, деревообробка, виробництво меблів, промисловість будівельних матеріалів та виробів з них.

Земельні ділянки, обрані для створення та розвитку індустріального парку "Вінницький кластер холодильного машинобудування" знаходяться  за адресою: вул. Немирівське шосе, 213 в м. Вінниці:

площею 8,4 га, що належать територіальній громаді міста Вінниці в особі Вінницької міської ради;

площею 10,9 га, що належить ПрАТ "Українська пивна компанія" на праві приватної власності.

Ділянки  знаходяться на межі міста вздовж автомагістралі Немирівське шосе до основного в'їзду в місто. Вздовж Немирівського шосе прокладена залізнична транспортна магістраль. Наявність підведених до земельних ділянок залізничних шляхів, дозволить обслуговувати в межах індустріального парку транзитні вантажі.

Ініціаторами створення парку є Вінницька міська рада та ПрАТ "Українська пивна компанія".

Метою створення спільного індустріального парку "Вінницький кластер холодильного машинобудування" є забезпечення економічного розвитку  та підвищення конкурентоспроможності території міста, створення нових робочих місць, виготовлення конкурентоспроможної продукції.

Основним видом діяльності парку буде виробництво холодильного обладнання, устаткування та комплектуючих до нього.