Календар подій

28
Січня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Видача ліцензії

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЛІЦЕНЗІЇ

1. Заява встановленої форми (складається за допомогою друкувальних засобів або оформлюються рукописним способом) 

 2. Ксерокопія гарантії банку або іншої кредитної установи, що підтверджує фінансове забезпечення цивільної відповідальності перед туристами у розмірі суми, еквівалентної не менше 20000 євро  (стаття 15 Закону України «Про туризм») (засвідчена керівником здобувача ліцензії (уповноваженою або довіреною особою)) (якщо вид діяльності включає в себе надання послуг з виїзного туризму).

або

2. Ксерокопія гарантії банку або іншої кредитної установи, що підтверджує фінансове забезпечення цивільної відповідальності перед туристами у розмірі суми, еквівалентної не менше 10000 євро (стаття 15 Закону України «Про туризм») (засвідчена керівником здобувача ліцензії (уповноваженою або довіреною особою) (надання послуг виключно з внутрішнього та/або в'їзного туризму)

3Відомості щодо місць провадження туроператорської діяльності (складається за допомогою друкувальних засобів або оформлюються рукописним способом)

4. Копії документів (їх витягів), що підтверджують освітньо-кваліфікаційний рівень, стаж роботи керівника здобувача ліцензії, необхідний для провадження туроператорської діяльності (засвідчена керівником здобувача ліцензії (уповноваженою або довіреною особою))

(Керівник туроператора, його філії, іншого відокремленого підрозділу повинен мати вищу фахову освіту, що підтверджується документом про освіту, та стаж роботи у сфері туризму не менше трьох років, що підтверджується записами у трудовій книжці, або освіту у сфері туризму за освітньо-кваліфікаційним рівнем підготовки молодший спеціаліст, бакалавр, магістр, що підтверджується документом про освіту.)

5. Ксерокопія договору, укладеного із страховою компанією, про обов’язкове (медичне та від нещасного випадку) страхування туристів, що здійснюють туристичні подорожі (засвідчена керівником здобувача ліцензії (уповноваженою або довіреною особою))

6. Опис документів, що подаються для одержання ліцензії (подається у 2-х примірниках)

 ПОРЯДОК ПОДАННЯ ЗАЯВИ ТА ДОКУМЕНТІВ, ЩО ДО НЕЇ ДОДАЮТЬСЯ ДО ОРГАНУ ЛІЦЕНЗУВАННЯ

1. Поштовим відправленням з описом вкладення (Міністерство економічного розвитку і торгівлі Департамент туризму та курортів (вул. Грушевського, 12/2, м. Київ, 01008)

2. Нарочно (з описом вкладення) в скриньку для поштової кореспонденції Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Адреса органу ліцензування:

Міністерство економічного розвитку і торгівлі

Департамент туризму та курортів

вул. Грушевського, 12/2, м. Київ,

Будинок Уряду, 6 під’їзд.

Понеділок – П’ятниця  з 9.00 до 18.00,

Найближча станція метро "Хрещатик" (вихід до вул. Інститутська).  Під’їзд № 6 Будинку Уряду знаходиться по вул. Садова.

Відповідальна особа: Осадча Лариса Миколаївна

Тел. 596-67-67*3470 (додатковий номер 3470 вводиться через *)

e-mail: losadcha@me.gov.ua

РЕЗУЛЬТАТ РОЗГЛЯДУ ЗАЯВИ ПРО ОТРИМАННЯ ЛІЦЕНЗІЙ

Відповідно до статті 1 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (далі – Закон) ліцензія – запис у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань про рішення органу ліцензування щодо наявності у суб'єкта господарювання права на провадження визначеного ним виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню.

Частиною дев’ятою статті 13 Закону передбачено, що набуття здобувачем ліцензії права на провадження виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, відбувається з моменту внесення рішення органу ліцензування про видачу ліцензії до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

Відповідно до підпункту 5 пункту 2 розділу II "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України від 26.11. 2015 № 835-VIII "Про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців" та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" встановлено, що до 1 січня 2019 року набуття здобувачем ліцензії права на провадження виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, відбувається з дня оприлюднення прийнятого органом ліцензування рішення про видачу ліцензії на його офіційному веб-сайті.

Рішення про видачу ліцензії розміщуються на офіційному веб-сайті Мінекономрозвитку www.me.gov.ua у розділі "Діяльність-Туризм-Туроператорська діяльність-Рішення щодо видачі ліцензії".

ПЛАТА ЗА ЛІЦЕНЗІЮ (ПІСЛЯ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕННЯ)

Плата за видачу ліцензії проводиться у строк не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення на офіційному веб-сайті Мінекономрозвитку рішення про видачу ліцензії.

Плата за видачу ліцензії проводиться за місцем реєстрації ліцензіата за кодом бюджетної класифікації 22011800 "Плата за ліцензії та сертифікати, що сплачується ліцензіатами за місцем здійснення діяльності" на бюджетні рахунки, відкриті Державною казначейською службою за відомчою ознакою Мінекономрозвитку – "11" у розмірі одного прожиткового мінімуму, виходячи з розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діє на день прийняття органом ліцензування рішення про видачу ліцензії у строк не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення рішення про видачу ліцензії. 

Відповідно до статті 7 Закону України "Про державний бюджет України на 2017 рік"  прожитковий мінімум для працездатних осіб встановлено  з 1 січня 2017 року - 1600 гривень, з 1 травня - 1684 гривні, з 1 грудня - 1762 гривні.

Документом, що підтверджує внесення плати за видачу ліцензії, є копія квитанції, виданої банком, копія платіжного доручення з відміткою банку, квитанція з платіжного термінала, квитанція (чек) з поштового відділення зв'язку.

Звертаємо увагу на те, що відповідно до пункту 10 частини другої статті 16 Закону несплата за видачу ліцензії відповідно до частини другої статті 14 Закону є підставою для анулювання ліцензії.

ФОРМИ ДОКУМЕНТІВ НА ОТРИМАННЯ ЛІЦЕНЗІЇ

Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json