Календар подій

24
Січня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Роздрукувати Склад комітету з призначень

СКЛАД

Комітету з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств

ЛОГУШ Джордж

Науковець-економіст, топ-менеджер, громадський діяч.  Колишній президент Київської школи економіки. Працював понад 20 років у США у сфері консалтингу. В Україні працював генеральним директором RJ Reynolds Tobacco International в Україні, генеральним директором KPMG / Barents Group в Україні, генеральним директором, а потім головою правління  «Крафт Фудз» та віце-президентом, директором з маркетингу та продажу агрохолдингу Миронівський хлібопродукт. Громадянин США, голова Комітету  з призначення.

 Члени Комітету з призначення:

АДЖУНЕР Шевкі

Директор представництва Європейського Банку Реконструкції та Розвитку в Україні. 17 років працював в ЄБРР на старших керівних посадах. До ЄБРР працював у Королівському банку Канади, Банку Монреаля, Центральному банку Туреччини, громадянин Турецької Республіки

АЛІМАРДАНОВ Руфат

Голова регіонального представництва Міжнародної фінансової корпорації (IFC)  в Україні та Білорусі. У IFC працює з 1997 р., має досвід інвестування в харчову промисловість, виробництво і фінансові ринки в різних країнах. До роботи в сфері інвестицій пан Алімарданов працював в DSC Communications і комерційних банках, громадянин Азербайджанської Республіки

БОЙЦУН Андрій Степанович

Член Групи стратегічних радників з підтримки реформ Прем’єр-міністра. Має близько 15 років досвіду наукових досліджень та аналізу державної політики. З 2000 р. він працював асистентом, а потім гостьовим професором та дослідником в Університеті Антверпена (Бельгія), де займався дослідженнями корпоративного управління та викладав предмети у галузі менеджменту, був радником Голови правління «Нафтогазу України». Громадянин України

 

 

ВАШЕ Жером

Постійний представник Міжнародного Валютного Фону (МВФ) в Україні. В МВФ працює  більше 14 років. До цього працював  фінансовим аташе в посольстві Франції в Польщі та економістом з ринків в банку Dexia, громадянин Франції.

 

КАХКОНЕН Сату

Регіональний директор Світового банку у Білорусі, Молдові та Україні. Займається програмами Світового банку в трьох країнах і веде стратегічний діалог з урядами, представниками громадського суспільства та іншими партнерами. До початку роботи у Світовому банку викладала в Університеті Меріленда і займала посаду Виконуючого обов'язки Директора Центру інституційних реформ і неформального сектору (IRIS), громадянка Фінляндії

 

ШЕМЕТА Альгірдас

Бізнес-омбудсмен в Україні. Литовський і європейський політик, двічі міністр фінансів Литви, європейський комісар з бюджету та фінансового планування, а також з оподаткування, митного союзу, аудиту та боротьби з шахрайством, громадянин Литовської Республіки

БІЛАК Деніел

Має більше 25 років досвіду роботи в приватному і громадському секторах в Україні, володіє великими знаннями місцевого ринку і є визнаним експертом в управлінні правовими ризиками. З 1995 по 2006 рік він був старшим експертом з державного управління Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй і в цій якості надавав консультації і сприяв з питань верховенства права, боротьби з корупцією та регуляторних питань.

Члени Комітету з призначення, що мають право голосу

  

 

Степан Кубів

Перший віце-прем'єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України

 • 14 квітня 2016 р. призначений Першим віце-прем'єр-міністром - Міністром економічного розвитку і торгівлі України.
 • До призначення працював Представником Президента України у Верховній Раді України.
 • Закінчив Львівський державний університет імені Івана Франка, математичний факультет та Національний університет «Львівська політехніка» за спеціальністю фінанси, кандидат економічних наук.
 • У 2014 р. очолював Національний Банк України, 2012-2014 рр. народний депутат України. Працював у Львівському державного університету імені Івана Франка,  Акціонерному Товаристві «Західно-Український Комерційний банку» (ВАТ «Кредобанк»), Національному університеті «Львівська політехніка», у Концерні «Ін Юре», очолював Львівські обласні осередки ряду громадських організацій.
 • Нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня, Золотим орденом Святого Апостола Андрія Первозванного, Почесною грамотою за особливі заслуги перед Українським народом, медаллю «За жертовність і любов до України».
 • Член Політичної партії «Блок Петра Порошенка», член відповідної депутатської фракції у Верховній Раді України VIII скликання. 

 

   

Володимир Омелян

Міністр Інфраструктури України

 • 14 квітня 2016 р. призначений Міністром інфраструктури України.
 • До призначення працював заступником Міністра інфраструктури України – керівником апарату.
 • Закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка та Національний університет «Львівська політехніка». Спеціальність: фінанси, міжнародні відносини, економіка і підприємництво.
 • У 2000 – 2008 рр. працював у Міністерстві закордонних справ України. Потім два роки працював в Міністерстві охорони навколишнього природного середовища. Потім знову на два роки повернувся в МЗС. Працював у службі Міністра Міністерства фінансів та Міністра Кабінету Міністрів.
 • У Мінінфраструктури на посаді заступника Міністра займався реформуванням «Укрзалізниці» та анонсував прихід в Україну іноземного сервісу таксі Uber.

    

Ігор Насалик

Міністр енергетики та вугільної промисловості України

 • 14 квітня 2016 р. Міністром енергетики та вугільної промисловості України.
 • До призначення був народним депутатам України від Блоку «Партія Петра Порошенка», заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.
 • Закінчив Львівський державний університет ім. І. Франка, фізичний факультет, інженер радіоелектронних систем.
 • У 1998 – 2006 рр. народний депутат України, з 2006 по 2014 рр. мер м. Калуш.

Тарас Кутовий

Міністр аграрної політики та продовольства України

 • 14 квітня 2016 р. призначений Міністром аграрної політики та продовольства України.
 • До призначення був народним депутатом України, входив до комітету з питань аграрної політики.
 • Має вищу економічну та юридичну освіту, ступінь магістра бізнес адміністрування, кандидат економічних наук. Навчався в Національній академії Служби безпеки України (м. Київ), Київському національному економічному університеті (м. Київ) та Міжнародному інституті менеджменту.
 • Працював аудитором у міжнародному фонді «Відродження», фінансовим директором Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» та ЗАТ «Інвестиційна компанія «ХХІ століття» та президентом аграрної компанії ПАТ «Компанія «Райз».
 • Визнано кращим фінансовим директором України за оцінками Міжнародного інституту Адама Сміта, увійшов у десятку кращих фінансистів України за версією журналу «Компаньйон».

Олександр Данилюк

Міністр фінансів України

 • 14 квітня 2016 р. призначений Міністром фінансів України.
 • До призначення працював заступником Глави Адміністрації Президента України та представником Президента України у Кабінеті Міністрів України.
 • Навчався у Національному технічному університеті «Київський політехнічний інститут» та в Київському інституті інвестиційного менеджменту.),отримав ступінь МBA в Бізнес-Школі Індіанського Університету (Indiana Universty Kelly School of Business).
 • Протягом 1995-1998 рр. працював на різних посадах в низці інвестиційних компаній. У 2001-2002 рр. обіймав посаду віце-президента компанії «Авечурс» (м. Київ).
 • Протягом трьох років (2002-2005 рр.) працював старшим консультантом компанії «Маккінзі енд компані» (м. Лондон‚ Великобританія).З 2006 по 2010 рр. очолював інвестиційний фонд Рюрік Інвестмент (м. Лондон‚ Великобританія).
 • У 2010-2015 рр. обіймав посаду керівника Координаційного центру з упровадження економічних реформ (м. Київ).

  

Володимир Кістіон

Віце-прем'єр-міністр України, відповідальний за енергетику, екологію і використання надр

 • Має вищу освіту. У 1989 роцi закінчив Одеський інженерно-будівельний інститут за спецiальнiстю «Водопостачання та каналізація», присвоєно квалiфiкацiю інженера-будівельника, у 2008 роцi закінчив Одеський регіональний інститут державного управління при Президентові України за спецiальнiстю «державне управління».
 • Працював Першим заступником Керівника Апарату Верховної Ради України - керуючим справами, радником Голови Верховної Ради України, першим заступником Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

 

   Геннадій Зубко

   Віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України

 • Закінчив Київський політехнічний інститут, Північно-Західний університет (Іллінойс, Чикаго). Курс «Інноваційний менеджмент» та Національний університет «Києво-Могилянська академія» (МBA).

 • Працював головою правління ПАТ «Житомирський завод огороджувальних конструкцій», був народним депутатом України (Перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики) та Першим заступником Глави Адміністрації Президента України

   Олександр Саєнко

   Міністр Кабінету Міністрів України

 • Закінчив Національну академію державної податкової служби України, за спеціальністю «правознавство»,  пройшов навчання за Програмою розвитку лідерства в Центрі креативного лідерства (США) та Канадській школі публічної служби.
 • Працював на різних посадах у Головному управлінні державної служби України, очолював Школу вищого корпусу державної служби.  Довгий час був консультантом з економічних питань у  Міжнародному благодійному фонді «Фонд економічних реформ в Україні». До призначення Міністром, був позаштатним радником Віце-прем'єр-міністра - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, а згодом очолив Секретаріат Голови Верховної Ради України. Заслужений юрист України.

   Павло Петренко

   Міністр юстиції України

 • Навчався у Чернівецькому національному університеті імені  Юрія Федьковича за спеціальністю «правознавство» та  у Українській академії зовнішньої торгівлі при Міністерстві економіки України за спеціальністю «менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».
 • Був юрисконсультом у приватній фірмі та займався приватною адвокатською практикою. Працював на керівних посадах у департаменті правового забезпечення ВАТ «Ощадний банк України». Був депутатом Київської обласної ради, член постійної комісії з питань законності, правопорядку та боротьби з корупцією, народним депутатом України VII-го скликання від політичної партії ВО «Батьківщина».

 


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json