Календар подій

25
Січня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Роздрукувати Міністр
кубів

Степан Кубів

Перший Віце-прем’єр-міністр України — Міністр економічного розвитку і торгівлі

У Кабінеті Міністрів України Степан Кубів відповідає за макроекономічну стабілізацію та економічні реформи.

Він також очолює економічний блок Уряду, куди крім Міністерства економічного розвитку і торгівлі входять також Міністерство фінансів та Міністерство аграрної політики та продовольства. Як Перший Віце-прем'єр-міністр Степан Кубів відповідає за ефективну взаємодію між Урядом та Верховною Радою України, у т.ч. щодо законотворчості.

Має математичну та економічну освіту, вчений ступінь кандидата наук.

Закінчив Львівський  державний університет ім. Івана Франка (математичний факультет) у 1984р та Національний університет “Львівська політехніка”, (економіка та менеджмент) у 2002р. Кандидат економічних наук зі спеціальності “Організація і управління підприємствами”(2006)

До початку своєї політичної кар'єри у 2012 році Кубів став одним з найуспішніших топ-менеджерів в українському банківському секторі. Пройшов шлях від звичайного економіста до Голови "КредоБанк”, який очолював 8 років поспіль. Під керівництвом Степана Кубіва маленький місцевий банк розвинувся у всеукраїнську фінансову організацію з понад 99 % іноземного капіталу.

Обраний народним депутатом України (2012-2014рр), Голова Національного банку України та Член Ради Національної Безпеки і Оборони України (з лютого по червень 2014 року), представник  Президента у Верховній Раді України (2015-2016)

Під час Революції гідності у 2014 році Степан Кубів був комендантом Будинку Профспілок та інших ключових будівель Майдану.

 


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json