Головна » Документи » Методичні рекомендації

Календар подій

19
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Лист Мінекономіки від 01.08.2006 № 147-24/296, щодо надання роз'яснень до заповнення форми фінансового плану на 2007 рік
18.10.2012 | 16:44 | Відділ фінансового та інвестиційного планування суб“єктів права державної власності

 

Міністерствам, іншим центральним

та місцевим органам виконавчої влади

(за списком)

 

01.08.2006 № 147-24/ 296

 

Щодо затвердження наказу

Мінекономіки від 31.03.2006  № 117

 

В доповнення до листа від 21.07.2006 №147-24/264 Мінекономіки надає часткові роз‘яснення щодо заповнення форми фінансового плану, затвердженої наказом Мінекономіки від 31.03.06 №117.

1. В таблиці 4 форми фінансового плану відображається рух коштів підприємства, під фактом поточного року потрібно розуміти фактичний показник рядків станом на дату складання фінансового плану, при цьому в стовбці „Факт поточного року” повинна бути зазначена дата станом на яку заповнений даний стовпчик. Під терміном „розшифрувати” слід розуміти, що загальна сума яка буде зазначена в таких рядках повинна бути розшифрована. Розшифрування повинно відбуватись шляхом додавання рядків із зазначенням кожного виду надходжень або витрат.

У рядку 015 „видатки грошових коштів основної діяльності” відображається сума рядків 016 – 020.

Значення показника „Грошові кошти на кінець періоду” визначається як сума між залишком грошових коштів на початок періоду та надходженнями грошових коштів за зазначаємий період мінус видатки за аналогічний період.

Значення показника „Чистий грошовий потік” розраховується як різниця між показником „Грошові кошти на кінець періоду” та „”Грошові кошти на початок періоду”. При цьому фактичні показники  рядків „030” та „031” повинні дорівнювати  сумам зазначеним у балансі підприємства.

2. В таблиці 2 в рядку 001 „Капітальні інвестиції” має бути зазначена сума рядків 002 –  005. Рядки 006, 007, 008 заповнюється окремо та не підлягають додаванню в рядок 001 зазначеної таблиці.

В рядку 007 „придбання (створення) оборотних активів” слід зазначати приріст оборотних активів підприємства.

3. Фінансовий план, крім паперового носія повинен подаватись в електронному вигляді на адресу albul@me.gov.ua у форматі Microsoft Excel.

4. Відповідно д п.8 Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану державного комерційного та казенного підприємства, господарського товариства, у статутному фонді якого більше 50 відсотків акцій (часток, паїв) належить державі, органи, уповноважені управляти державним майном або корпоративними правами держави, повинні подавати Міністерству економіки України до 1 серпня року, що передує планованому, зведені показники фінансових планів підприємств з відміткою “Розглянуто” і завізовані та завірені печаткою копії проектів фінансових планів підприємств, за винятком підприємств, що є суб’єктами природних монополій або плановий розрахунковий обсяг чистого прибутку яких перевищує 50 мільйонів гривень, після затвердження їх органами уповноваженими управляти державним майном або корпоративними правами держави.

Зведені показники фінансових планів підприємств, що є суб’єктами природних монополій та плановий розрахунковий обсяг чистого прибутку яких перевищує 50 мільйонів гривень,  з відміткою “Розглянуто” і завізовані та завірені печаткою копії проектів фінансових планів цих підприємств подаються окремо, після погодження їх органами уповноваженими управляти державним майном або корпоративними правами держави.

5. До Міністерства економіки подаються на погодження проекті фінансових планів разом з проектами розпоряджень виключно по підприємствах, що є суб’єктами природних монополій та плановий розрахунковий обсяг чистого прибутку яких перевищує 50 мільйонів гривень.

 

Перший заступник Міністра                                                                            А. Максюта


Документи за розділом
Ще по розділу
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json