Головна » Вакансії » Конкурсний відбір на керівні посади інших державних підприємств

Календар подій

25
Січня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Конкурсний відбір на керівні посади інших державних підприємств
12.06.2017 | 16:05

До уваги учасників конкурсного відбору на посаду

керівника державного підприємства “Дніпровський електровозобудівний завод”

24 травня 2017 відбулось засідання постійно діючої комісії з проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки, що належать до сфери управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі України з заслуховування конкурсних пропозицій учасників конкурсного відбору на посаду керівника державного підприємства “Дніпровський електровозобудівний завод”.

Комісія заслухала конкурсні пропозиції 5 учасників конкурсного відбору.

За результатами обговорення та аналізу конкурсних пропозицій учасників конкурсного відбору переможцем конкурсного відбору на посаду керівника державного підприємства “Дніпровський електровозобудівний завод” оголошено Носаря Анатолія Анатолійовича.

Рішення Комісії є підставою для укладення контракту між Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та переможцем конкурсного відбору.

Переможцю конкурсного відбору слід звернутися до департаменту персоналу Міністерства (к. 440, тел. 200-45-30, 253-00-34).

 

24.05.2017

До уваги учасників конкурсного відбору на посаду

керівника державного підприємства Полтавський регіональний науково-технічний центр стандартизації, метрології та сертифікації

23 травня 2017 відбулось засідання постійно діючої комісії з проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки, що належать до сфери управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі України з заслуховування конкурсних пропозицій учасників конкурсного відбору на посаду керівника державного підприємства “Полтавський регіональний науково-технічний центр стандартизації, метрології та сертифікації”.

Комісія заслухала конкурсні пропозиції 2 учасників конкурсного відбору.

За результатами обговорення та аналізу конкурсних пропозицій учасників конкурсного відбору на посаду керівника державного підприємства “Полтавський регіональний науково-технічний центр стандартизації, метрології та сертифікації” комісією визнано конкурсний відбір таким, що не відбувся, оскільки представлені учасниками конкурсного відбору, конкурсні пропозиції не забезпечують належну ефективність управління підприємством.

 

Оголошення

про проведення конкурсного відбору на посади керівників суб’єктів господарювання, що належать до сфери управління Мінекономрозвитку

Відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.09.2008 № 777, Мінекономрозвитку оголошує конкурсний відбір на посади керівників суб’єктів господарювання, що належить до сфери управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Назва підприємства Основні напрями діяльності Адреса Кінцевий термін подачі документів Початок конкурсу Завершення конкурсу
1 Державна організація “Українське агентство з авторських та суміжних прав” забезпечення колективного управління майновими правами, переданими Агентству суб’єктами авторського права і (або) суміжних прав України та інших країн на території України та за її межами відповідно до національного законодавства і міжнародних договорів у сфері авторського права і суміжних прав; надання допомоги авторам та правовласникам у реалізації і захисті їх інтелектуальних прав у тому числі відповідно до повноважень, які надані іншими національними та іноземними організаціями з управління правами на колективній основі, сприяння правовласникам у переданні прав на використання об’єктів інтелектуальних прав; представництво законних інтересів суб’єктів авторського права і (або) суміжних прав у державних та громадських органах і організаціях відповідно до законодавства. вул. Богдана Хмельницького, буд. 41А, м. Київ, 01030

до 18.00

26 червня

2017 року

29 червня

2017 року

18 липня

2017 року

2 Державне підприємство “Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості” Виконання функцій Національного органу стандартизації. Координація робіт із розроблення та прийняття національних стандартів. Прийняття національних стандартів. Підготовка програми робіт з національної стандартизації. Координація діяльності технічних комітетів стандартизації. Підготовка та підвищення кваліфікації спеціалістів в сфері стандартизації, метрології та оцінки відповідності. вул. Святошинська, б. 2, м. Київ, 03115

до 18.00

13 червня

2017 року

03 липня 2017 року 01 серпня 2017 року

Вимоги до претендентів на посаду керівника національного органу стандартизації (державне підприємство “Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості”):

 • громадянство України та проживання в Україні останні п’ять років;
 • повна вища освіта;
 • загальний стаж роботи на керівних посадах не менш як три роки;
 • досвід роботи у сфері стандартизації не менш як п’ять років;
 • відсутність не погашеної або не знятої судимості за вчинення злочину.
3

Державне підприємство “Південний державний науково-виробничий центр “Прогрес”

Збір та переробка брухту і відходів які містять дорогоцінні метали, демонтаж (розбирання) машин і устаткування; відновлення відсортованих відходів; оптова торгівля металами та металевими рудами; виробництво чавуну, сталі та феросплавів, виробництво дорогоцінних металів, виробництво міді, виробництво інших кольорових металів, виробництво інших основних неорганічних хімічних речовин. вул. Індустріальна, буд.8, м. Южне, Одеська обл.,65481

до 16.45

23 червня

2017 року

11 липня 2017 року 04 серпня 2017 року
4 Державне підприємство “Завод порошкової металургії” Виробництво такої продукції: залізний порошок, феросиліцій гранульований, вироби із порошкових спечених матеріалів (конструкційні і антифрікаційні вироби, деталі електротехнічного призначення), спечена електродна стрічка, гідро циклони, фрикційні вироби, вироби із композитних матеріалів  Промвузолм. Бровари, Київська обл., 07400

до 16.45

23 червня

2017 року

11 липня 2017 року 04 серпня 2017 року

Вимоги до претендентів для участі у конкурсному відборі керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки:

 • повна вища освіта відповідного напряму підготовки за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
 • стаж роботи за професіями керівників нижчого рівня – не менше 3 років.

Повинен знати (володіти):

 • принципи корпоративного управління, бюджетування та стратегічного планування;
 • перспективи та тенденції розвитку відповідної галузі;
 • основи економіки, менеджменту, маркетингу, етикету ділового спілкування та ведення переговорів;
 • лідерські компетенції, стратегічне бачення, організаційне лідерство, управління змінами, управлінську ефективність, дипломатичну мудрість;
 • відповідність етичному стандарту, правосвідомість, суспільне служіння, професіоналізм, чесність, відповідальність, порядність, справедливість.

Перелік документів, що подається претендентом особисто та/або надсилається електронною поштою:

У разі подання заяви та документів, передбачених цим пунктом, лише електронною поштою учасник конкурсного відбору під час заслуховування конкурсних пропозицій додатково подає підписану заяву.

Відповідальність за недостовірність документів несе претендент.

Вимоги до конкурсної пропозиції:

 • Конкурсна пропозиція має бути представлена у друкованому та/або електронному вигляді (презентації Microsoft Power Point обсягом до 10 слайдів).
 • Конкурсна пропозиція має складатись із трьох розділів, а саме:

- поточна ситуація і проблеми підприємства та галузі;

- шляхи вирішення проблем підприємства та перспектив його розвитку;

- конкурентні переваги претендента.

Інформація для підготовки конкурсних пропозицій розміщена на офіційному веб-сайті Мінекономрозвитку в рубриці “ Реформа держпідприємств”, розділі “Фінансова звітність підприємств”, підрозділі “Архів”, вкладка “Показати всі”.

Адреса, за якою приймаються заяви про участь у конкурсному відборі: 01008, м. Київ, вул. М. Грушевського, 12/2, кім. 440; телефон для довідок: 253-00-34.

Адреса електронної пошти, за якою надсилаються заяви про участь у конкурсного відборі: personal@me.gov.ua.

Телефони для довідок з питань фінансово-економічного стану підприємства: 253-40-90, 253-12-28.

Конкурсний відбір буде проведено за адресою: 01008, м. Київ, вул. М.Грушевського, 12/2.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json