Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Реформа держпідприємств » Комітет з призначень
Комітет з призначень

Процедура відбору на вакантні посади керівників особливо важливих для економіки України підприємств

  • Керівники особливо важливих для економіки України підприємств обираються членами Комітету з призначень, до складу якого входять 9 міністрів  та 9 незалежних міжнародних експертів, згідно з Порядком проведення конкурсного відбору, затвердженим постановою КМУ від 03.09.2008 №777
  • З 2016 року згідно з новою редакцією постанови № 777 відповідальність за проведення конкурсів на посади керівників усіх особливо важливих держпідприємств передана від лінійних міністерств до Мінекономрозвитку. Відбір проходить у 2 етапи. На першому етапі претендентів оцінює комісія при Комітеті з призначень, яка відбирає від 2 до 5 фіналістів. На другому етапі Комітет з призначень вибирає з-поміж фіналістів найбільш кваліфікованого претендента і рекомендує КМУ його призначення.
  • Станом на 20 грудня 2016 року за вказаною процедурою було визначено керівників для 13 державних компаній: ПАТ «Укргазбанк», ПАТ «Укргазвидобування», ПАТ «Укрнафта»,  ПАТ «Державна продовольчо-зернова компанія», ДП «Іллічівський морський торгівельний порт», ПАТ "Укртранснафта", ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль», ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького», ПАТ "Сумихімпром", УДППЗ “Укрпошта”, ПАТ «Українська залізниця», «Маріупольський морський торгівельний порт» та УДП «Укрхімтрансаміак».

 

 

Міністерство економічного
розвитку і торгівлі України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2