Головна » Про Міністерство » Взаємодія з Верховною Радою України

Календар подій

25
Січня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Участь Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у роботі Верховної Ради України 13-17 березня 2017 року
27.03.2017 | 10:48 | Управління взаємодії з органами державної влади та зв’язків з громадськістю

Пленарні засідання Верховної Ради України

14 березня Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Кубів С. І. доповідав проект Закону України “Про ратифікацію Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою” (реєстраційний №0120, розроблений Мінекономрозвитку та внесений Президентом України), який було прийнято.

17 березня Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Кубів С. І. взяв участь у “Годині запитань” до Уряду і в урочистому засіданні Верховної Ради України з нагоди 100-річчя Української революції 1917-1921 років та заснування першого Українського Парламенту.

Засідання комітетів Верховної Ради України

14 та 15 березня на засіданнях Комітету з питань з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Перший віце-прем'єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Кубів С. І. та заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Тітарчук М. І. доповідали звіт щодо виконання Програми діяльності уряду (з питання розвитку туристичної галузі в Україні).

Відповідно до календарного плану проведення шостої сесії Верховної Ради України восьмого скликання з 20 по 24 березня 2017 року народні депутати працюватимуть у пленарному режимі.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json