Головна » Про Міністерство » Взаємодія з Верховною Радою України

Календар подій

25
Січня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Участь Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у роботі Верховної Ради України 3 - 7 квітня 2017 року
10.04.2017 | 11:54 | Управління взаємодії з органами державної влади та зв’язків з громадськістю

Пленарні засідання Верховної Ради України

7 квітня Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Кубів С. І. взяв участь у “Годині запитань”.

Засідання комітетів Верховної Ради України

5 квітня на засіданні Комітету з питань інформатизації та зв’язку заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Тітарчук М. І. доповідав проект Закону “Про внесення змін до Закону України “Про державну підтримку розвитку індустрії програмної продукції” щодо розроблення трирічних планів заходів з підтримки розвитку індустрії програмної продукції” (реєстраційний № 6160, розроблений Урядом), який було рекомендовано прийняти за основу і в цілому.

5 квітня на засіданні Комітету з питань промислової політики та підприємництва Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Нефьодов М. Є. доповідав та супроводжував проекти Законів:

  • “Про внесення змін до деяких законів України щодо технічного регулювання у сфері спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв'язку та інших технічних засобів негласного отримання інформації” (реєстраційний № 6088, розроблений Мінекономрозвитку), який було рекомендовано прийняти у першому читанні за основу та в цілому як Закон з техніко-юридичним доопрацюванням,
  • “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення ліцензійних процедур у сфері зовнішньоекономічної діяльності” (реєстраційний № 4958, розроблений народним депутатом Южаніною Н. П., Галасюком В. В. та ін.), який було рекомендовано прийняти у другому читанні та в цілому як Закон з техніко-юридичним доопрацюванням.

Відповідно до календарного плану проведення шостої сесії Верховної Ради України восьмого скликання з 10 по 14 квітня 2017 року народні депутати працюватимуть у пленарному режимі.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json