Головна » Діяльність » Розвиток експорту » Інформаційно-консультаційна підтримка експортерів

Календар подій

17
Листопада
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
4 5 6 7 8 9 10
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Готові до співпраці з Німеччиною
17.03.2017 | 10:36 | Департамент доступу до ринків та взаємодії з СОТ

Федеральним міністерством економіки та енергетики Німеччини в рамках зовнішньоекономічної політики ініційовано проведення міжнародної Програми підготовки управлінських кадрів під девізом “Fit for Partnership with Germany” (“Готові до співпраці з Німеччиною”), за якою проводиться навчання керівників підприємств та організацій з різних країн.

Координатором заходу визначено Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit GmbH (GIZ), яке розробляє концепцію Програми та її окремих складових, координує свою діяльність з міністерством, представниками бізнес-кіл Німеччини та партнерськими організаціями.

Метою Програми є можливість налагодити особисті контакти з компаніями у Німеччині, знайти надійних партнерів, а також розвиток управлінських навичок учасників у сфері міжнародної кооперації.

Програма є надзвичайно перспективною в економічному плані як для німецьких підприємств, так і для підприємств країн-партнерів. Станом на кінець 2016 року у Програмі взяли участь більше ніж 12 000 управлінських кадрів з 19-ти країн світу, з України – майже 1 100. Всі вони є представниками підприємств з високим зовнішньоекономічним потенціалом.

Фінансування Програми здійснюється з бюджету Федерального міністерства економіки та енергетики і включає в себе: оплату житла, харчування (сніданок), страхування, поїздки по Німеччині в обмеженій кількості (індивідуальні зустрічі, семінари, виставки тощо).

Більш детальну інформацію, а також оцінку та історії успіху учасників попередніх Програм можна знайти на сайті www.ukraine.managerprogramm.de.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json